reklama

Już za tydzień HotZlot 2009 z transmisją na żywo!

Strona główna Aktualności

O autorze

Już za tydzień, w piątek 28 sierpnia rozpocznie się HotZlot 2009 - trzecie spotkanie czytelników vortalu dobreprogramy, TechIT i Gamikaze. Będzie to unikalne połączenie imprezy integracyjnej i konferencji technicznej z mnóstwem atrakcji, które mimo kryzysu ;-) w dalszym ciągu pozostało dla Was praktycznie bezpłatne.

W tym roku HotZlot obędzie się na Mazurach w szczególnym miejscu - XIV-wiecznym Zamku Ryn zaadaptowanym na czterogwiazdkowy hotel. Każdy z 240 uczestników zostanie zakwaterowany w komfortowych pokojach i będzie mógł korzystać z atrakcji hotelu. Tak jak poprzednio, mamy nadzieję podtrzymać wyjątkowy charakter HotZlotu, który będzie okazją do wzajemnej integracji, zabawy i sporej dawki nowych technologii. Część HotZlotu przeznaczona zostanie na interesujące sesje techniczne, które poprowadzą zarówno nasi redaktorzy, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów. W akcji będzie można zobaczyć m.in. najlepiej ocenionego prelegenta ubiegłorocznego HotZlotu - Mariusza Jarzębowskiego z Microsoftu. Jesteśmy przekonani, że w programie każdy znajdzie coś interesującego dla siebie - będzie można posłuchać prezentacji m.in. o Windows 7, wirtualizacji, technologiach serwerowych, przyszłości procesorów, tworzeniu aplikacji RIA, grafice, kulisach powstawania gier, a także nad czym pracuje Opera.

Na miejscu przygotowana zostanie kafejka internetowa z komputerami Vobisu, na których tradycyjnie już odbędą się rozgrywki w Open Arena z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez firmę Sapphire. Ponadto planujemy m.in. wystawę sprzętu serwerowego Fujitsu, pokaz rozwiązań wirtualizacyjnych Citrix i kilka innych niespodzianek, których nie chcielibyśmy zdradzać ;-) Integracyjny charakter imprezy zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie w sobotni wieczór wraz z tradycyjnym konkursem, w którym nie będzie przegranych - dla wszystkich uczestników Zlotu przewidziane będą nagrody ;-)

Podstawowy program HotZlotu 2009 rozpocznie się w piątek 28 sierpnia i potrwa do niedzieli 30 sierpnia. Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów jesteśmy w stanie pokryć całość kosztów uczestnictwa - noclegi, pełne wyżywienie (od obiadu w piątek do śniadania w niedzielę), przerwy kawowe, udział w imprezie integracyjnej wraz ze smakołykami z grilla i piwem, przejazd autokarami do i z Olsztyna oraz wiele, wiele innych związanych z organizacją imprezy. Każdy uczestnik otrzyma też zestaw upominków, m.in. pamiątkową zlotową smycz i koszulkę.

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są (w kolejności alfabetycznej): Fujitsu, Microsoft i Vobis. Oficjalnymi partnerami Zlotu są także: Adobe, ATM, Citrix Systems, Electronic Arts, Intel, Opera Software, Symantec, Techland i Wacom. Ponadto, jako partnerzy dodatkowi w Zlot zaangażowali się: ACSUG, APC, Gruca, Helion, Icon7, Imagis, PLIX, Sapphire i ZPAS. Wszystkim partnerom gorąco dziękujemy za włączenie się w tę imprezę.

Rejestracja i lista uczestników tego wydarzenia jest już zamknięta, w tym roku mamy jednak niespodziankę - z myślą o Czytelnikach, którzy nie będą mogli w HotZlocie uczestniczyć osobiście, planujemy transmisje na żywo z sesji technicznych. Przekaz realizowany przy współpracy z firmą ATM rozpocznie się w piątek, 28 sierpnia o godzinie 15:30. Wszystkim - Zlotowiczom i nie tylko - polecamy także oficjalne tapety z wyjątkowymi zdjęciami Mazur. Zachęcamy również do obejrzenia informacji na temat poprzedniej edycji.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem HotZlot.pl.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama