K7 AntiVirus Plus

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

K7 AntiVirus Plus to obecnie mało popularny, ale godny uwagi program antywirusowy, który oferuje kompleksową ochronę komputera przed zagrożeniami, na jakie natknąć się można m.in. podczas korzystania z Internetu.

Program wyposażony został w moduł skanera w czasie rzeczywistym oraz skanera na żądanie. Oba one charakteryzują się dużą szybkością działania, a także niskim zapotrzebowaniem na zasoby systemowe. Pierwszy z nich odpowiedzialny jest za analizę wszystkich pobieranych, otwieranych, modyfikowanych i tworzonych plików, drugi natomiast pozwala na skanowanie wybranych lokalizacji oraz pojedynczych plików na dysku komputera. Potencjalnie szkodliwe komponenty umieszczać można w kwarantannie, zapobiegającej rozpowszechnianiu się infekcji. Z kolei procesy skanowania na żądanie itp., zautomatyzujemy za sprawą wbudowanego harmonogramu zadań.

K7 AntiVirus Plus dysponuje również zestawem dodatkowych funkcji, których zadaniem jest ochrona przed specyficznymi rodzajami szkodliwych komponentów - trojanami, robakami, składnikami adware czy keyloggerami. Obszar działania programu obejmuje także wiadomości e-mail. Automatycznemu skanowaniu poddawana jest zarówno ich treść, jak również załączane do nich załączniki. Dotyczy to wiadomości odbieranych oraz wysyłanych. Ochronie podlegają również nie tyle rozmowy prowadzone za pośrednictwem komunikatorów internetowych, co przesyłane przy ich użyciu pliki. K7 AntiVirus Plus bardzo dobrze zabezpiecza komputer przed nowymi zagrożeniami oraz exploitami, wykorzystującymi niezałatane jeszcze luki w oprogramowaniu lub systemie operacyjnym.

Do dyspozycji użytkownika pozostaje też kilka niewielkich, ale przydatnych narzędzi do blokowania w systemie Windows funkcji autouruchamiania nośników zewnętrznych, oczyszczania folderów tymczasowych systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej, a także wirtualna klawiatura, uniemożliwiająca przechwytywanie danych wprowadzanych na stronach internetowych itp. za pomocą standardowej klawiatury.

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
WooQash   10 #8 10.04.2017 17:53

@Anonim (niezalogowany): Co z tego, że było to ponad 5 lat temu i program mógł się już trochę zmienić.

  #7 08.04.2017 11:27

@WooQash: co polecasz?

FreeWare_RK   21 #6 24.05.2016 12:34

@80mentor: Dołączam się do tego co mówisz. Kolory ma powiedzmy intrygujące, jak fałszywy AV a nie prawdziwy ale ok. Podobno jest równie dobry co BD ale ja nie miałem nigdy przyjemności go posiadać. Ale też jakoś nie jestem zainteresowany jego instalacją, nie wiem czemu, bo chyba jest dużo innych ciekawszych pozycji.

Dementor   38 #5 17.12.2015 13:58

Dziwią mnie czasami. Komentarze na DP. Choćby co do tego antywirusa. Sama negatywne. A średnia ocena użytkowników 4,5/5. Doprawdy interesujące zjawisko. Inna sprawa że brzydszego AV od strony wizualnej nie widziałem. Chociaż co nie efektywne może czasami efektowne być. Ciekawi mnie czy jakiś poważny tester AV na DB miał z nim do czynienia?

Autor edytował komentarz w dniu: 24.05.2016 14:28
kukix92   2 #4 11.09.2013 22:09

Program rewelacyjny! Nie obciąża PC i chroni komputer równie dobrze co Kasperski.

Autor edytował komentarz.
  #3 27.12.2011 19:46

to zwyczajny anty antywirus do ściągania wirusów spyware'u adware'u ,trojanów,keyloggerów i wszelakiego innego syfu oraz chłamu ten anty antywirus bardzo mocno spowalnia łącze to jest szpieg Backador .P

  #2 27.12.2011 19:19

W testach (av-comparatives.com) też blado.

WooQash   10 #1 27.12.2011 19:08

Dla mnie to On wygląda jak anty"antywirus".