K7 Total Security 15.1.0.328

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

K7 Total Security zapewnia kompletną ochronę w trakcie codziennej pracy przy komputerze. Narzędzie oferuje liczne opcje, dzięki którym zwiększymy bezpieczeństwo podczas korzystania z sieci, jak również zabezpieczymy dane znajdujące się na dysku twardym.

Opisywany program adresowany jest wyłącznie do użytkowników domowych, którzy chcieliby ochronić informacje udostępniane w internecie (np. numer karty kredytowej podawany w trakcie przeprowadzania transakcji online) oraz cenne pliki (np. poufne dokumenty wysyłane do firmy). K7 Total Security skanuje nasz HDD w czasie rzeczywistym poprzez wykorzystanie technologii pracy "w chmurze", dzięki czemu baza danych zawsze pozostaje aktualna.

Narzędzie chroni również dysk twardy przed zagrożeniami zawartymi w załącznikach przesyłanych e-mailem, a także potrafić wykryć spam przez użycie filtra Bayesa. K7 Total Security skanuje również pliki umieszczone w pamięci USB (np. pendrive), gdzie również mogą pojawić się zarażone pliki. Oznacza to, że program zawiera sporo rozmaitych funkcji, ale mimo tego nie obciąża zasobów komputera, więc może spokojnie działać w tle bez wpływu na wydajność innych aplikacji.

K7 Total Security pozwala na skorzystanie z funkcji kontroli rodzicielskiej, by ochronić młodszych internautów przed dostępem do nieodpowiednich treści. Możemy ograniczyć pociechom możliwość korzystania z sieci, ustalając godziny, w jakich będą mogły przeglądać ulubione strony WWW. Ta opcja umożliwia również sprawdzenie listy gier i programów uruchamianych przez młodszych użytkowników.

Co ważne, K7 Total Security dba nie tylko o bezpieczeństwo, ale i komfort użytkownika, gdyż zawiera liczne narzędzia do optymalizacji działania systemu operacyjnego Windows. Na uwagę zasługuje dodatkowa opcja usuwania danych bez możliwości ich przywrócenia (w ten sposób warto pozbyć się poufnych danych, by nie wpadły one w ręce osób trzecich).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 22.03.2018 17:13

A co ma piernik do wiatraka i w tym przypadku K7 Total Security do Kaspersky ,więc proszę wypowiadać się w temacie tej strony bo tematem jest właśnie K7 TS . Masz instytucjonalny , specjalistyczny nick w nazwie i czytając http://netpoint.systems mam na myśli jakąś firmę i jakiegoś wyjątkowego eksperta od antywirusów czy doktora do spraw komentarzy ustawicznych lub sensacyjnych . Gdyby nie ta wypowiedź o ujawnieniu rewelacji szpiegowskich ,to ten nick jest mylący ponieważ nazwa mocna a wypowiedź słaba lub prosta inaczej z dużej chmury mały deszcz . Ze względu na treść nie jest adekwatna do tematu i nie wysiliłeś się wypowiedzią . Temat Kaspersky szpieg jest znowu odświeżony i odgrzewany ale staje się niestrawny szczególnie gdy ktoś nie żartuje a w to wierzy i sam siebie nakręca i przy tym innych też . Mam nadzieję ,że będzie kolejna twoja wypowiedź po testowaniu tego K7 oczywiście w temacie i praktyczna . Życzę spokoju ,bez czarnych wizji i wszystkiego dobrego .

  #2 22.03.2018 14:41

A powiedz mi jaki program antywirusowy w skrócie myślowym technicznym - " nie szpieguje " użytkowników dla swojej pracy antywirusowej na indywidualnym komputerze i do jak najlepszej skuteczności w wyłapywaniu wirusów bo ja nie znam takiego ? Co masz na myśli szpiegowanie bo antywirus aby działał i robił to co do niego zależy musi umownie kontrolować dany komputer na różne sposoby . Musi wiedzieć co się w komputerze dzieje i wyprzedzić ruchy wirusa a nawet wykorzystywać dane do poprawy wykrywalności i usunięcia ewentualnych błędów ,więc jak ma to zrobić bez szpiegowania ,inwigilacji naszego komputera ? Nasuwa się pytanie czy ta kontrola programu nie przecieka poza chmurę lub aktualizację bazy danych inaczej poza użytkownik i producent . Dlatego aby mieć pewność musiałbyś zrezygnować z antywirusów lub ich nie instalować a przecież nie o to chodzi . Każdy producent antywirusów może dane z naszego komputera przekazywać dalej osobom drugim ale nie sądzę aby chciał ryzykować utratę zaufania i falę podejrzliwości . Sprawa może być demonizowana i celowo rozdmuchana przez konkurencję i ma znamiona nagonki politycznej także np. z powodu rusofobii . Z tego co czytam w internecie na stronach zagranicznych zwykli internauci których jest większość są zadowoleni z pobrania programu i nie zajmują się teoriami spiskowym lecz tym czy program dobrze chroni komputer przed szkodnikami a reasumując wypowiedzi robi to skutecznie i ogólnie są zadowoleni .

  #1 31.07.2017 09:04

Zdaje sie ze pare dni temu ktos ujawnil ze Kaspersky sluzy do szpiegowania uzytkownikow, ciekawe kto jest autorem tego programu