K9 Web Protection K9 Web Protection

Strona główna Mac Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

K9 Web Protection to program blokujący dostęp do stron zawierających treści nieodpowiednie dla najmłodszych. Program działa jak lokalne proxy. Konfigurację można przeprowadzić w przeglądarce.

K9 Web Protection pozwala przeglądać aktywność w Internecie, ze szczególnym naciskiem na zablokowane i niedozwolone akcje. Opcje konfiguracji są bardzo szerokie – można skorzystać z jednego z domyślnych stopni ochrony albo dodawać słowa i strony samodzielnie. Można również wymóc na wyszukiwarkach filtrowanie wyników, jeśli dają taką możliwość.

Wejście na zablokowaną stronę może skutkować wyświetleniem powiadomienia z możliwością obejścia albo wywołać alarm. Można także zablokować dostęp do Internetu, jeśli w określonym czasie zostanie zablokowana określona liczba akcji. Program pozwala również ograniczać dostęp do Sieci w czasie.

Program jest dostępny za darmo dla rodzin. Instutycje i szkoły muszą kupić licencję. Aby go uruchomić w domu, potrzebna jest licencja, którą można uzyskać na stronie po darmowej rejestracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!