K9 Web Protection K9 Web Protection 4.5.1008

Strona główna Mac Bezpieczeństwo Kontrola rodzicielska
Pobierz progra​m
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

K9 Web Protection to program blokujący dostęp do stron zawierających treści nieodpowiednie dla najmłodszych. Program działa jak lokalne proxy. Konfigurację można przeprowadzić w przeglądarce.

K9 Web Protection pozwala przeglądać aktywność w Internecie, ze szczególnym naciskiem na zablokowane i niedozwolone akcje. Opcje konfiguracji są bardzo szerokie – można skorzystać z jednego z domyślnych stopni ochrony albo dodawać słowa i strony samodzielnie. Można również wymóc na wyszukiwarkach filtrowanie wyników, jeśli dają taką możliwość.

Wejście na zablokowaną stronę może skutkować wyświetleniem powiadomienia z możliwością obejścia albo wywołać alarm. Można także zablokować dostęp do Internetu, jeśli w określonym czasie zostanie zablokowana określona liczba akcji. Program pozwala również ograniczać dostęp do Sieci w czasie.

Program jest dostępny za darmo dla rodzin. Instutycje i szkoły muszą kupić licencję. Aby go uruchomić w domu, potrzebna jest licencja, którą można uzyskać na stronie po darmowej rejestracji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!