KAO: Tajemnica Wulkanu

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KAO: Tajemnica Wulkanu to trzecia odsłona przygód sympatycznego kangurka o imieniu KAO, który cieszy się olbrzymią popularnością wśród młodszych użytkowników komputera.

Nowe umiejętności KAO i nowe misje

W trakcie rozgrywki zauważymy, że tytułowy bohater zyskał nowe umiejętności, jak np. jazda po korzeniach, przydatne podczas pokonywania kolejnych wyzwań. Ta odsłona gry wprowadza również 5 postaci przyjaciół pomagających Kao rozwiązać tajemnicę wulkanu. W porównaniu do poprzednich wersji na uwagę zasługują również nowe, dużo ciekawsze misje obejmujące lot samolotem, bitwę powietrzną czy wyścig w symulatorze rzeczywistości wirtualnej.

Tak jak sam KAO, tak również wrogowie otrzymali 6 nowych zachować, którymi steruje sztuczna inteligencja. W znaczący sposób rozbudowane i udoskonalone zostały algorytmy odpowiedzialne za fizykę i dynamikę dostępnych na planszy obiektów oraz zmianę pory dnia. Pojawiające się na przemian dzień i noc poza aspektami wizualnymi mają również wpływ na zachowanie postaci w grze czy udźwiękowienie.

Kluczowe cechy gry:

  • kolejna odsłona przygód kangurka KAO
  • 10 nowych misji
  • nowe umiejętności tytułowego bohatera
  • 5 postaci przyjaciół
  • zmiana pory dnia

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!