KB Piano 2.5.1

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KB Piano to aplikacja, która zamieni klawiaturę komputera w pianino. Po zainstalowaniu wystarczy nacisnąć jeden z klawiszy, by usłyszeć dźwięk pochodzący z tego instrumentu.

Wirtualne pianino jest niezwykle proste w obsłudze i w pełni konfigurowalne. Można za jego pomocą odtworzyć także dźwięki innych instrumentów, na przykład gitary, skrzypiec czy fortepianu. Aplikacja oferuje łącznie 128 rozmaitych dźwięków i pozwala na nagrywanie dźwięków z mikrofonu. Gotowe utwory można zapisać od specjalnego formatu obsługiwanego przez program Little Piano lub eksportować do formatu MIDI. Użytkownik ma również możliwość dogrywania i nadpisywania stworzonych już fragmentów utworu.

KB Piano to również narzędzie Qchords, które umożliwia granie akordów przy użyciu zaledwie jednego klawisza. To propozycja dla osób niepotrafiących grać na żadnym instrumencie – dzięki niej nawet utwory wykonywane przez amatorów będą brzmiały bardzo dobrze.

Program zawiera niezbędne narzędzia do nagrania piosenki, którą uprzednio zagraliśmy, w formatach midi, WMA i WAV. Obsługuje możliwość nagrywania do 99 kanałów (wraz z opcją dodawania efektów) oraz poprawia błędy w piosence w edytorze zdarzeń. Informacje na temat przeprowadzania tych operacji uzyskamy w specjalnym, niezbyt obszernym, lecz treściwym poradniku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 06.11.2015 16:00

@Anonim (niezalogowany): " errare humanum est " i Ty taki jesteś. Każdy homo sapiens . Każdy program z MIDI, który nie czyta banków SF0, SF2, i inne to śmieciarka ! . -))

  #5 05.04.2015 10:48

@Lord Rzeźnik: Potwierdzam - trzeba wywalić z kompa 4 programy ściagając ten jeden - i to nie są dobre programy - to zwykłe świństwo ;P

DanKar REDAKCJA  16 #4 08.02.2015 22:45

@kolega2323 (niezalogowany): Odsyłam do mojej poprzedniej wypowiedzi :-)

Domyślam się, ze do pobrania programu skorzystałeś z naszego asystenta pobierania i to właśnie niego dotyczy Twój komentarz. Mechanizm ten zawierać może różnego typu oferty sponsorowane, zachęcające użytkownika do instalacji dodatkowych komponentów. Oprogramowanie antywirusowe bardzo często błędnie interpretuje je jako potencjalne zagrożenie, jednak w rzeczywistości nie ma wśród nich żadnych szkodników (wirusów, trojanów itp.). Warto ponadto wspomnieć, że ich instalacja nie jest obowiązkowa i może być łatwo pominięta poprzez odznaczenie odpowiednich opcji.

Jeśli chciałbyś pobierać programy z naszej bazy z pominięciem asystenta pobierania to zachęcam do skorzystania z linków bezpośrednich (powyżej gwiazdek z oceną) lub rejestracji bezpłatnego konta użytkownika w portalu. Po zalogowaniu wspomniany mechanizm jest domyśle wyłączony.

Pozdrawiam.

  #3 07.02.2015 17:11

Plik jest zawirusowany to jakiś trojan Uwaga nie ściągać !!!!!!!!!!!!

Lord Rzeźnik   1 #1 05.02.2015 15:58

Plik jest zawirusowany. Ładnie mnie chcieliście urządzić...