KB Piano KB Piano 2.5.1

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja muzyki
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KB Piano to aplikacja, która zamieni klawiaturę komputera w pianino. Po zainstalowaniu wystarczy nacisnąć jeden z klawiszy, by usłyszeć dźwięk pochodzący z tego instrumentu.

Wirtualne pianino jest niezwykle proste w obsłudze i w pełni konfigurowalne. Można za jego pomocą odtworzyć także dźwięki innych instrumentów, na przykład gitary, skrzypiec czy fortepianu. Aplikacja oferuje łącznie 128 rozmaitych dźwięków i pozwala na nagrywanie dźwięków z mikrofonu. Gotowe utwory można zapisać od specjalnego formatu obsługiwanego przez program Little Piano lub eksportować do formatu MIDI. Użytkownik ma również możliwość dogrywania i nadpisywania stworzonych już fragmentów utworu.

KB Piano to również narzędzie Qchords, które umożliwia granie akordów przy użyciu zaledwie jednego klawisza. To propozycja dla osób niepotrafiących grać na żadnym instrumencie – dzięki niej nawet utwory wykonywane przez amatorów będą brzmiały bardzo dobrze.

Program zawiera niezbędne narzędzia do nagrania piosenki, którą uprzednio zagraliśmy, w formatach midi, WMA i WAV. Obsługuje możliwość nagrywania do 99 kanałów (wraz z opcją dodawania efektów) oraz poprawia błędy w piosence w edytorze zdarzeń. Informacje na temat przeprowadzania tych operacji uzyskamy w specjalnym, niezbyt obszernym, lecz treściwym poradniku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!