r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

KD MAX 4.1

Strona główna Windows Dom Aranżacja wnętrz i ogrodów
Pobierz program wersja stabilna (32-bit) zabezpiecz pobieranie

KD Max to program do projektowania kuchni, mebli kuchennych i szaf wnękowych, przeznaczony dla projektantów wnętrz i producentów mebli. Można w nim tworzyć pojedyncze meble, a dzięki dodatkowym bibliotekom innych producentów także wizualizacje kuchni, łazienek, sypialni i innych pomieszczeń.

Galeria programu

W KD Max można korzystać z gotowej bazy obiektów oraz budować dowolne meble skrzyniowe i szafy wnękowe. Projektant ma wolność tworzenia kształtów i rozmiarów mebli, przy czym program może automatycznie wstawiać blaty, cokoły i listwy, a także automatycznie zmieniać wszystkie fronty i uchwyty w projekcie. Podczas projektowania program wykrywa kolizje i umożliwia automatyczne przyciąganie elementów.

KD Max ma możliwość pracy z modułem szaf i importowania zewnętrznych materiałów – modeli 3DS, DWG, DXF i SKP, a także tekstur. Program dalej dostęp do kilkudziesięciu bibliotek gotowych modeli. Ponadto można tworzyć fotorealistyczne rendery mebli, panoramiczne wizualizacje pomieszczeń, rozkroje i dokumentację.

Przed pobraniem programu można wybrać, czy będzie używany przez klienta indywidualnego do projektowania prywatnej kuchni, czy przez firmę przed zakupem. KD Max wymaga karty graficznej kompatybilnej z OpenGL i przynajmniej 512 MB RAM-u (zaleca się 1 GB). Wersja próbna programu działa przez 30 dni.

Na adres e-mail podany przy pobieraniu, poza odnośnikiem do pobrania programu, dostaniemy też linki do podręczników, które pomogą nauczyć się modelować i tworzyć wizualizacje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Mondain   1 #5 19.01.2017 16:10

Pracuje od kilku lat i nie mam zastrzeżeń. Projektuje w nim wszystkie meble skrzyniowe wraz z dokumentacją i rozkrojem. Nie robi błędów i generuje fajne wizualizacje. Polecam

  #4 12.01.2017 15:55

Wreszcie jakieś porządne narzędzie do projektowania kuchni !1

  #3 06.05.2015 16:16

Link działa bez zarzutów. Jeśli program instaluje się w angielskiej wersji językowej, trzeba podczas instalacji wyłączyć program antywirusowy i kontrolę konta użytkownika. Powinno być ok :)

agawe1221   1 #2 16.01.2015 23:00

link producenta działa tylko po pobraniu nie od razu udało się zainstalować, a jak już się zainstaluje to okazuje się że jest w wersji po angielsku...:/

Qrzysio   6 #1 29.11.2013 14:16

Link podawany przez producenta nie działa:

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.