r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

KDE 3.5.10 jeszcze w tym miesiącu

Strona główna Aktualności

Kilka dni temu informowaliśmy o pojawieniu się stabilnej wersji KDE 4.1, wokół której wybuchło wiele dyskusji. Zespół KDE zdając sobie sprawę, że nie wszyscy zdecydują się zmigrować na nową wersję KDE, ciągle dopracowują środowisko z poprzedniej gałęzi 3.5.

W wyniku prac programistów, jeszcze w tym miesiącu ukaże się kolejne wydanie KDE oznaczone jako 3.5.10. Nie będzie ono wnosić żadnych nowości a jednie wiele poprawek zgłaszanych błędów. Nowe KDE 3.5 będzie już drugim wydaniem środowiska po udostępnieniu stabilnej wersji 4. Dokładna data premiery KDE 3.5.10 oraz lista wprowadzanych zmian nie jest jeszcze znana, ale jak tylko środowisko zostanie udostępnione umieścimy stosowny materiał w naszym vortalu.

KDE z gałęzi 3.5 wykorzystywane jest ciągle na wielu komputerach wyposażonych w system Linux, również tych umieszczonych w firmach. Między innymi z tych względów Zespół KDE wspiera jeszcze KDE 3.5 nie skupiając się wyłącznie nad rozwojem edycji czwartej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.