KDeasy 2.0.2.20

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KDeasy to darmowy program dla systemu operacyjnego Windows, który umożliwia zarządzanie biblioteczką książek elektronicznych na czytnik Kindle za pomocą komputera.

KDeasy oferuje wiele możliwości w zakresie zarządzania biblioteką Kindle. Pozwala na tworzenie nowych kolekcji i usuwanie istniejących, a także umożliwia wprowadzenie nowych utworów literackich do bazy (zarówno do jednej, jak i wielu kolekcji w tym saym czasie). Aplikacja zawiera funkcję, która automatycznie pobiera metadane na temat poszczególnych książek, uzupełniając tym samym np. informacje o autorze. Nie trzeba wykonywać tych czynności za pomocą czytnika, bo znacznie wygodniej można to zrobić przy użyciu opisywanego narzędzia na PC.

W przypadku dużych bibliotek może dojść do sytuacji, w której niektóre pozycje widnieją w bibliotece wielokrotnie – KDeasy pozwala na skorzystanie z funkcji usuwania duplikatów. Nie są one jednak likwidowane automatycznie. Aplikacja skanuje bazę użytkownika i wyświetla informacje na temat powielonych wpisów. Sami decydujemy to, które chcemy pozostawić, a które są zbędne.

KDeasy adresowane jest także do osób, które szukają łatwego narzędzia do przenoszenia e-booków z komputera na czytnik Kindle. Można także utworzyć kopię zapasową swojej biblioteczki i udostępnić ją innym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!