r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

KDeasy 2.0.2.20

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

KDeasy to darmowy program dla systemu operacyjnego Windows, który umożliwia zarządzanie biblioteczką książek elektronicznych na czytnik Kindle za pomocą komputera.

Galeria programu

KDeasy oferuje wiele możliwości w zakresie zarządzania biblioteką Kindle. Pozwala na tworzenie nowych kolekcji i usuwanie istniejących, a także umożliwia wprowadzenie nowych utworów literackich do bazy (zarówno do jednej, jak i wielu kolekcji w tym saym czasie). Aplikacja zawiera funkcję, która automatycznie pobiera metadane na temat poszczególnych książek, uzupełniając tym samym np. informacje o autorze. Nie trzeba wykonywać tych czynności za pomocą czytnika, bo znacznie wygodniej można to zrobić przy użyciu opisywanego narzędzia na PC.

W przypadku dużych bibliotek może dojść do sytuacji, w której niektóre pozycje widnieją w bibliotece wielokrotnie – KDeasy pozwala na skorzystanie z funkcji usuwania duplikatów. Nie są one jednak likwidowane automatycznie. Aplikacja skanuje bazę użytkownika i wyświetla informacje na temat powielonych wpisów. Sami decydujemy to, które chcemy pozostawić, a które są zbędne.

KDeasy adresowane jest także do osób, które szukają łatwego narzędzia do przenoszenia e-booków z komputera na czytnik Kindle. Można także utworzyć kopię zapasową swojej biblioteczki i udostępnić ją innym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.