KGB Hunter

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Szybkie samochody, wiele rodzajów ciężkiej broni i źli agenci KGB, których zadaniem gracza jest jak najszybsze i jak najsprawniejsze wyeliminowanie z rozgrywki - to główne atuty gry KGB Hunter. Do tego dochodzą rozmaite trasy, po których trzeba będzie nie tylko się ścigać, ale sprytnie manewrować pomiędzy przeróżnymi pojazdami.

Agentów łatwo jest rozpoznać po specyficznych samochodach. Przy pomocy zdobytej w trakcie przejażdżki broni należy zadać kilka celnych strzałów, aż do momentu zapalenia się samochodu wroga.

Gra podzielona została na 15 misji, a przejście do każdej kolejnej musi zostać poprzedzone zaliczeniem wcześniejszej. Należy uważać na cywilów, ale przy okazji atakować ciężarówki z pieniędzmi i dodatkowym uzbrojeniem.

Czy mkniesz przez pustynne terenu Kaukazu czy zaśnieżoną Syberie lub Alaskę, pamiętaj o niebezpieczeństwie czyhającym za każdym zakrętem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

podział na misje, wygodne menu, wybór poziomu trudności
sterowanie
ocena użytkownika
23.04.2016 20:58

Jazda samochodem z dużym naciskiem na akcje i strzelanie. Graficznie całkiem dobrze, ale dźwięk straszny, może to dlatego że tyle strzelania. Plus za podział na misje, wygodne menu i wybór poziomu trudności. Sterowanie (skręcanie) nie jest najlepsze ale da się grać. Dobra gierka na wieczór, szału nie ma ale ilość misji odpowiednia.