KK Launcher KK Launcher

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

KK Launcher lub KitKat Launcher to program uruchamiający, który przenosi rozwiązania wykorzystane w Androidzie 4.4 do innych urządzeń. Jego bazą jest znany z AOSP Launcher3, który został poddany znaczącym modyfikacjom.

Zamiarem twórcy aplikacji było odwzorowanie w możliwie najdokładniejszy sposób możliwości wykorzystanego w Nexusie 5 – Google Experience Launchera. Program obsługuje przez to przeźroczyste belki statusu i znany z KitKata model dodania widżetów i zmiany tapety. Wyposażony jest także w szereg opcji konfiguracyjnych mających na celu dopasowanie siatki programów, docka, folderów oraz pulpitu do preferencji użytkownika. Możliwe jest przez to zdefiniowanie ilości wyświetlanych na siatce ikon aplikacji, czy ustalenie wielkości tekstu. Ponadto program wyposażony jest w opcję uruchomienia Google Now przez przeciągnięcie ekranu w prawą stronę, a nie jak w domyślnej aplikacji w górę. Launcher wykorzystuje motywy graficzne wykorzystywane w takich aplikacjach jak Apex czy Nova Launcher.

Program jest całkowicie darmowy, a mnogość opcji konfiguracyjnych i ciekawy wygląd stanowią z niego interesującą propozycję dla osób poszukujących zamiennika dla domyślnego programu uruchamiającego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!