KLS Backup KLS Backup 2019 10.0.2.0 Professional

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KLS Backup 2015 to rozbudowane narzędzie, które przede wszystkim służy do tworzenia kopii zapasowych plików. Pozwala również na synchronizację danych umieszczonych na lokalnych lub sieciowych dyskach, w chmurze bądź też na nośnikach DVD lub CD.

Dzięki KLS Backup 2015 możemy utworzyć kopię zapasową wszystkich danych, w tym oczywiście osobnych plików, jak i całych folderów, baz danych (Microsoft SQL Server, MySQL) czy wiadomości znajdujących się w skrzynce pocztowej (Outlook, Thunderbird), bądź też innych, rozmaitych aplikacjach codziennego użytku (w chmurze bądź na serwerze FTP). Pliki skompresowane przy wykorzystaniu opisywanego programu mogą zostać również zarchiwizowane do popularnych formatów: Zip lub 7z.

KLS Backup 2015 oferuje także zaawansowany system wyszukiwania plików, który pozwala na odnalezienie i odtworzenie dowolnej kopii zapasowej. Cała operacja, włącznie z wyszukiwaniem, trwa zaledwie kilka sekund. Należy jednak pamiętać, by odpowiednio nazwać katalogi i pliki, żeby nie było potem kłopotów z ich odnalezieniem.

Co ciekawe, w programie KLS Backup 2015 dostępny jest również harmonogram. Możemy zatem określić, kiedy dokładnie ma zostać przeprowadzona operacja tworzenia kopii zapasowej. Szczególnie przydatne może okazać się to administratorom (narzędzie wspiera nie tylko domowe wersje "okienek", począwszy od Windows XP, ale także Windows Server od wersji 2003).

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!