K-Lite Codec Pack K-Lite Codec Pack 16.1.2 Standard

Strona główna Windows Multimedia Rozszerzenia multimedialne i kodeki
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pakiet K-Lite Codec Pack to zbiór kodeków VFW/ACM, filtrów DirectShow i kilku innych narzędzi umożliwiających odtwarzanie wielu formatów plików audio i wideo. W skład wersji Standard wchodzą kodeki, za pomocą których można odtworzyć szereg najpopularniejszych formatów. Poza tym, K-Lite Codec Pack Standard posiada wbudowany lekki odtwarzacz plików audio/wideo o nazwie Media Player Classic obsługujący szereg formatów multimedialnych i bazujący na platformie DirectShow. Głównym dekoderem plików jest ffdshow, który umożliwia otwieranie wielu formatów audio i wideo włączając w to DivX i XviD.

Zawartość pakietu

Odtwarzacz:

- Media Player Classic Homecinema

Filtry wideo DirectShow:

- LAV Video

Filtry audio DirectShow:

- LAV Video

Filtry DirectShow source:

- LAV Splitter

Filtry napisów DirectShow:

- DirectVobSub

Inne filtry:

- madVR

Narzędzia:

- Codec Tweak Tool
-MediaInfo Lite

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

obsługa wielu formatów, lekki odtwarzacz plików audio/wideo, częste aktualizacje
brak
ocena użytkownika
12.12.2016 08:23 • Recenzja do wersji 12.7.0 Standard

Zbiór kodeków umożliwiających odtwarzanie wielu formatów plików audio i wideo. Ta paczka nigdy mnie nie zawiodła. Obsługuje najpopularniejsze formaty plików. Ponadto posiada wbudowany lekki i prosty w obsłudze odtwarzacz plików audio/wideo. Program bardzo przydatny, choć niektórzy mogą uznać go za zbędny, wkoncu w Windowsie wszystko jest wbudowane. Plus za częste aktualizacje.