KMQuake II 0.20 Update 7

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tak jak wiele leciwych gier firmy id software, również kultowy Quake 2 doczekał się na przestrzeni ostatnich lat ulepszonych wersji technologii, na której zbudowano ten tytuł, usprawnianej przez fanów wielkiego hitu. Dzięki KMQuake II stary, ale wiecznie jary projekt prezentuje się dużo lepiej, niż rozmazana do granic możliwości wersja dzieła, opracowana z myślą o pierwszych akceleratorach graficznych. To także poprawki kodu.

Standardowo oczywiście odblokowano dużo wyższe rozdzielczości ekranu, więc na pierwszy plan od razu wychodzą o wiele ostrzejsze tekstury, do tego filtrowane tak, że na wrogach dostrzegalne są wcześniej niezwykle rozmyte szczegóły. Programista odpowiedzialny za rozwój projektu dorzucił również wiele efektów graficznych, ze świetnie prezentującymi się cząsteczkami, odblaskami po kulach oraz ogólnie nieco poprawionym oświetleniem na czele. Przemodelowane zostało ponadto wizualnie menu główne, pełne nowych ciekawych opcji. Grę da się bardziej dopasować do oczekiwań.

KMQuake II to także szereg udogodnień dla twórców map, ponieważ pozbyto się wielu ograniczeń pierwowzoru, umożliwiając powstawanie rozbudowanych etapów, jak też modyfikacji. Dzięki temu istnieje spore grono osób, które w dalszym ciągu mierzą się w trybie sieciowym, bo społeczność skupiona wokół tytułu nie próżnowała. Nowa wersja silnika obsługuje jak najbardziej zabawę multiplayer na swych własnych serwerach.

Uwaga!

Do zabawy wymagane jest przegranie plików z rozszerzeniem PAK, które zawierają dane gry Quake II, do katalogu baseq2 KMQuake II. Poza plikami z pełnej wersji, obsługiwane są te z testowej edycji demo hitu, jak też przygotowane przez fanów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!