r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

KNAP 1.0.0

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

KNAP to polska gra, zrobiona z pomocą 3-letnich bliźniaczek. Gra łączy elementy logiczne i zręcznościowe w specyficznej szacie graficznej, imitującej odręczne rysunki.

Celem gracza jest doprowadzenie figur odpowiedniego koloru do miejsc docelowych. Przy tym czasami trzeba ruszyć głową, a czasami oszczędzać gesty, bo zliczane są dotknięcia ekranu i czas rozwiązania zagadki. W grze zaimplementowana została ciekawa fizyka ze sporą bezwładnością i siłami działającymi między figurkami, które można włączać i wyłączać. Czasami warto nie wykonywać gwałtownych ruchów.

Gra zawiera 150 poziomów i wciąż są przygotowywane nowe. Cztery z nich nigdy się nie kończą i można się na nich bawić grawitacją, potworami i strzelać z dział. Z czasem można odblokowywać też dodatkowe rzeczy, jak tła dla plansz.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Alter, hocus., Duolingo, Snapseed i Cubious – najciekawsze aplikacje tygodnia

22
06.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu trzeba ruszyć głową. Dla równowagi polecam dwie świetne aplikacje graficzne, które warto mieć pod ręką. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Angry Birds Rio Angry Birds Rio nie jest grą świeżą, ale tak się złożyło, że nie mieliśmy jej w kolekcji. Z okazji Olimpiady w Rio braki zostały uzupełnione. Dwa wydania gry w jednej aplikacji dostarczą wielu godzin dobrej zabawy. Postacie z Angry Birds zostały porwane i wywiezione do Rio de…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.