KOMPUTER EXPO już jutro...

Strona główna Aktualności

O autorze

Jutro rozpoczną się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie targi KOMPUTER EXPO 2004. Na imprezie zaprezentuje swoją ofertę przeszło 120 firm, zarówno dystrybutorzy sprzętu komputerowego i oprogramowania jak również firmy zajmujące się tworzeniem infrastruktury informatycznej oraz integratorzy systemów oraz dostawcy rozwiązań informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Impreza podzielona jest na dni tematyczne.

21 stycznia to Dzień Internetu, Telekomunikacji i Transmisji Danych z Forum Internetu Obywatelskiego i sesją dyskusyjną "Co dalej z polską informatyką?" z udziałem przedstawicieli administracji państwowej. Tego dnia odbędzie się także dyskusja panelowa dotycząc przyszłości polskiego sektora telekomunikacyjnego.

22 stycznia - Dzień Informatyki dla Przedsiębiorstw (w programie m.in. szkolenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości "Fundusze pomocowe na rozwój małych i średnich przedsiębiorstw") oraz Dzień Edukacji (Szkoła Przyszłości), podczas której odbędą się prezentacje Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu, Interkl@sy oraz konferencja dla nauczycieli "Technologie informacyjne i konstruktywizm w nauczaniu".

23 stycznia to Dzień Resellera z dyskusją "Jak sprzedawać i kupować komputery, czyli zmiana modelu sprzedaży komputerów PC". Tego dnia odbędą się m.in. "IT-TECH Day - SPOTKANIA BROKERSKIE", czyli spotkania bilateralne przedstawicieli polskich i zagranicznych małych i średnich przedsiębiorstw.

24 stycznia (Dzień Otwarty dla Publiczności), podczas targów KOMPUTER EXPO 2004, redakcja Linux+ organizuje Wielką Imprezę Linuksową WIL 2004, czyli kolejne spotkanie z czytelnikami magazynu. W godzinach 11.00 - 15.00 będzie można posłuchać o Linuksie oraz praktycznych możliwościach jego wykorzystania. W spotkaniu wezmą udział twórcy dystrybucji Aurox oraz deweloperzy innych dystrybucji Linuksa, takich jak PLD, PKD czy Mandrake i Debian. Wśród uczestników rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody. Podczas samych targów można będzie spotkać redakcję Linux+ na stoisku Software-Wydawnictwo.

24 stycznia odbędzie się również rozstrzygnięcie konkursów targowych prowadzonych przez portal Kobiety.pl, połączone z prezentacją nowego designu portalu i promocją serwisu Międzynarodowego Forum Kobiet przy Kolegium Gospodarki Światowej SGH. Przez cały czas trwania targów Wydawnictwo IDG Poland (m.in. Computerworld, PC World Komputer) zaprasza na turnieje gier komputerowych. Również Firma Agawa.Pl Sp. z o.o. przygotowuje wiele atrakcji i konkursów dla zwiedzających - główną nagrodą będzie V-MP3H Digital Data Player.

Zapraszamy na imprezę:

21 - 23 stycznia 2004, w godz. 10.00 - 15.00 - wyłącznie dla specjalistów, w godz. 15.00 - 18.00 - dla publiczności
24 stycznia 2004
godz. 10.00 - 15.00 - impreza otwarta dla publiczności

Więcej informacji znaleźć można na stronie KOMPUTER EXPO 2004.

© dobreprogramy
s