r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

KOffice 1.6.2

Strona główna Aktualności

Wydano kolejną stabilną wersję pakietu biurowego KOffice działającego pod kontrolą środowiska KDE. Wersja 1.6.2 poprawia kilka błędów w tym jeden związany z bezpieczeństwem, dodaje także nowe funkcje w Kexi i Kricie.

W poprzedniej wersji KOffice znaleziono zagrażający bezpieczeństwu użytkownika błąd w imporcie plików PDF do edytora tekstu KWord, zalecana jest aktualizacja do najnowszej wersji. Prócz tego, edytor baz danych Kexi pozwala teraz na wprowadzanie zmian w projekcie tabel bez utraty danych i tworzenie większej ilości akcji przypisywanych do przycisków w formularzach. Krita została rozszerzona o filtr półtonów, narzędzie do smużenia, filtr do nadawania kolorów czarno-białym zdjęciom i możliwość przesuwania zaznaczenia.

Szczegółowe informacje na temat zmian w nowym wydaniu dostępne są na stronie twórców. Pakiety instalacyjne wkrótce powinny być dostępne w repozytoriach dystrybucji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.