KRISTAL Audio Engine 1.0.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Od dłuższego czasu nie rozwijany ale nadal interesujący, bezpłatny program kierowany głównie do osób stawiających pierwsze kroki w zakresie tworzenia własnych kompozycji muzycznych.

KRISTAL Audio Engine jest wielomodułowym programem pozwalającym na nagrywanie, edycję, miksowanie i mastering dźwięku, oddającym do dyspozycji użytkownika możliwość pracy na 16 ścieżkach, 32-bitowy silnik, próbkowanie z częstotliwością od 44,1 do 192 kHz (w zależności od możliwości sprzętowych), 3 zakresowy parametryczny equalizer, rozbudowany mikser, kilka wbudowanych efektów, obsługę dodatkowych efektów VST, sterowników ASIO, a także różnych formatów audio (WAVE, AIFF, FLAC, OGG Vorbis).

KRISTAL Audio Engine nie jest może specjalnie rozbudowany ale przez to dość prosty w obsłudze (i to mimo braku polskojęzycznego interfejsu).

Uwaga!

1. W przypadku systemów Windows 98 i Me wymagany jest zainstalowana przeglądarka Internet Explorer w wersji min. 6.0.

2. Minimalna rozdzielczość ekranu to 1024x768. Do komfortowej pracy zalecane jest 1280x1024 i więcej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!