KVYcam KVYcam 12.1.3.1

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

KVYcam to darmowe narzędzie do przechwytywania obrazów z kamer. Może być również używane jako wirtualna kamera internetowa.

Dzięki temu programowi możemy przechwycić obraz z kamery internetowej, tunera telewizyjnego lub innych urządzeń wideo, a następnie udostępnić go w innych aplikacjach pozwalających na edycję zarejestrowanych materiałów. KVYcam umożliwia przechwytywanie klipów wideo (w tym na przykład aktywności użytkownika na pulpicie systemu operacyjnego Windows) i przesyłanie ich do innych aplikacji.

KVYcam oferuje możliwość pracy w trybie PiP (picture-in-picture) z dwoma źródłami obrazu, pozwala na oglądanie filmów na pełnym ekranie, umożliwia sporządzanie zrzutów ekranowych i zawiera opcję zmiany parametrów podłączonej kamery.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!