r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

KaMap AN 2.03

Strona główna Android Podróże i transport Mapy topograficzne i turystyczne

KaMap AN to nawigacja przeznaczona dla podróżnych, którzy w formie cyfrowej chcieliby korzystać z map podobnych do tych papierowych. Mapy rastrowe (bo taka jest ich nazwa) możemy zapisać w pamięci urządzenia i używać ich jak w klasycznej nawigacji.

Galeria programu

Aby w pełni móc korzystać z aplikacji niezbędne jest nabycie takiej mapy. Niestety ich ceny nie są tanie, a czasem nawet droższe od papierowego wydania. W bazie KaMap znajdziemy mapy takich firm jak Compass, Galileos czy też CartoMedia. Czasem można nabyć ich papierowe wydanie z kodem do wersji cyfrowej. Dodatkowo raz zakupioną mapę możemy wykorzystać na każdym urządzeniu, co nie jest standardem przy tego typu produktach.

Interfejs programu jest archaiczny i przywołuje na myśl nawigacje sprzed paru lat, bądź też czasy Windows Mobile i pierwszych Androidów. KaMap łączy najlepsze cechy tradycyjnych map z możliwościami naszych urządzeń. Możemy sprawdzać swoje położenie na szlaku, planować trasy, zapisywać ślady, dodawać punkty czy też korzystać z cyfrowego kompasu.

Wadą takiego rozwiązania są spore rozmiary map, które i tak dotyczą niewielkich części terenu. KaMap za darmo oferuje nam ogólną mapę Polski oraz wersje testowe pozostałych. Dzięki temu każdy sam może sprawdzić czy takie rozwiązanie przypadnie mu do gustu. Dostępna jest też aplikacja na komputery PC.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.