KaMap WP KaMap WP 1.2.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

KaMap WP to aplikacja dla miłośników turystki, zwłaszcza pieszej. W przeciwieństwie do klasycznych nawigacji zapewnia nam dostęp do map rastrowych, czyli takich jakie znamy z papierowego wydania.

Aby w pełni móc korzystać z aplikacji niezbędne jest nabycie takiej mapy. Niestety ich ceny nie są tanie, a czasem nawet droższe od papierowego wydania. W bazie KaMap znajdziemy mapy takich firm jak Compass, Galileos czy też CartoMedia. Czasem można nabyć ich papierowe wydanie z kodem do wersji cyfrowej. Dodatkowo raz zakupioną mapę możemy wykorzystać na każdym urządzeniu, co nie jest standardem przy tego typu produktach.

Interfejs programu jest archaiczny i przywołuje na myśl nawigacje sprzed paru lat, bądź też czasy Windows Mobile i pierwszych Androidów. KaMap łączy najlepsze cechy tradycyjnych map z możliwościami naszych urządzeń. Możemy sprawdzać swoje położenie na szlaku, planować trasy, zapisywać ślady, dodawać punkty czy też korzystać z cyfrowego kompasu.

Wadą takiego rozwiązania są spore rozmiary map, które i tak dotyczą niewielkich części terenu. KaMap za darmo oferuje nam ogólną mapę Polski oraz wersje testowe pozostałych. Dzięki temu każdy sam może sprawdzić czy takie rozwiązanie przypadnie mu do gustu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!