r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

KaMap WP 1.2.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

KaMap WP to aplikacja dla miłośników turystki, zwłaszcza pieszej. W przeciwieństwie do klasycznych nawigacji zapewnia nam dostęp do map rastrowych, czyli takich jakie znamy z papierowego wydania.

Aby w pełni móc korzystać z aplikacji niezbędne jest nabycie takiej mapy. Niestety ich ceny nie są tanie, a czasem nawet droższe od papierowego wydania. W bazie KaMap znajdziemy mapy takich firm jak Compass, Galileos czy też CartoMedia. Czasem można nabyć ich papierowe wydanie z kodem do wersji cyfrowej. Dodatkowo raz zakupioną mapę możemy wykorzystać na każdym urządzeniu, co nie jest standardem przy tego typu produktach.

Interfejs programu jest archaiczny i przywołuje na myśl nawigacje sprzed paru lat, bądź też czasy Windows Mobile i pierwszych Androidów. KaMap łączy najlepsze cechy tradycyjnych map z możliwościami naszych urządzeń. Możemy sprawdzać swoje położenie na szlaku, planować trasy, zapisywać ślady, dodawać punkty czy też korzystać z cyfrowego kompasu.

Wadą takiego rozwiązania są spore rozmiary map, które i tak dotyczą niewielkich części terenu. KaMap za darmo oferuje nam ogólną mapę Polski oraz wersje testowe pozostałych. Dzięki temu każdy sam może sprawdzić czy takie rozwiązanie przypadnie mu do gustu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.