r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

KaZaA idzie na ugodę

Strona główna Aktualności

Właściciel popularnego serwisu peer-to-peer KaZaA, firma Sharman Networks zdecydowała się pójść na ugodę i zapłacić kwotę 115 mln USD, aby wyjść naprzeciw licznym pozwom sądowym.

Przedstawiciele branży muzycznej są jednak zdania, że jest to niewielka suma w obliczu strat, jakie ponosili przez kilka lat funkcjonowania serwisu, z którego miliony użytkowników pobierały przede wszystkim nielegalne wersje plików muzycznych.

Firma Sharman Networks zapewniła ponadto, że zrobi wszystko, aby ukrócić praktyki pirackie w serwisie KaZaA. W oświadczeniu zabrakło jednak szczegółowych informacji na temat samych metod, jakimi firma zamierza walczyć z nielegalnym obrotem plikami. Pewne jest natomiast, że popularny serwis peer-to-peer nie zostanie zamknięty i prawdopodobnie będzie udostępniał pliki za opłatą, na zasadzie podobnej do iTunes.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.