r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kabarety 1.0.0.3

Strona główna Windows Phone Multimedia

Aplikacja grupy Agora dedykowana wszystkim miłośnikom kabaretów. W jej zasobach znajdziemy między innymi skecze takich grup jak: Abelard Giza, Grupa AD-HOC, Kabaret Limo, Kabaret Smile, Kryspin i Paranienormalni, Łowcy.B, Spadkobiercy, Ścibor Szpak, a autorzy zapewniają o ciągłych i regularnych aktualizacjach.

Kabarety nie wymagają od nas posiadania konta, z zasobów aplikacji możemy korzystać zaraz po starcie. Oknem domyślnym są premiery, prezentujące najnowsze materiały. Obok znalazły się skecze polecane. W lewym górnym rogu znajduje się rozwijane menu z możliwością wyboru konkretnych grup, bądź też podejrzenia wszystkich materiałów. Nie zabrakło również klasycznej wyszukiwarki.

Interfejs aplikacji dobrze wpasowuje się w idee modern. Zabrakło w nim jednak bardziej zaawansowanych opcji odnośnie wyglądu i działania aplikacji, jak i odtwarzanych materiałów. Kabarety są dostępne za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.