Kaboodle na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Kaboodle, na pozór łatwą grę logiczną stanowiącą połączenie klasycznych puzzli i tetrisa.

W grze chodzi o to, by w możliwie najkrótszym czasie zebrać z planszy jak największą liczbę punktowanych gwiazdek. Robimy to nakładając w odpowiednie miejsca narzucone przez komputer kształty klocków. Utrudnieniem jest to, iż pole w które pasuje nasz klocek musi być jednolitego koloru. Dla urozmaicenia rozgrywki autorzy zaproponowali 3 różne tryby rozgrywki: puzzle mode, gra polega na zebraniu konkretnej liczby gwiazdek, time attack, gdzie mamy okazję wykazać się swoimi umiejętnościami jedynie przez 2 minuty oraz keepy uppy, w którym każdy kolejny ruch ograniczony jest czasowo przez kurczący się szybko pasek combo.

Na początku gry rywalizacja przebiega bezproblemowo, a dobytek punktowy szybko się powiększa. Z czasem jednak pojawiają się schody, a upływający szybko czas na wykonanie zadania potrafi wprawić w zakłopotanie nawet najlepszych graczy.

Grę Kaboodle można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć w jaki sposób nasz komiksowy bohater odreagowuje wczorajsze wydarzenia z boiska z udziałem naszej reprezentacji :-).

Wszystkich, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego portalu Gamikaze :-)

© dobreprogramy