Kabuu Audio Converter 1.0.2.825

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kabuu Audio Converter to darmowy program, który służy głównie do konwertowania plików dźwiękowych, ale dodatkowo umożliwia wyodrębnianie ścieżki audio z filmów.

Jak działa Kabuu Audio Converter?

Po uruchomieniu Kabuu Audio Converter musimy dodać pliki lub foldery, by rozpocząć operację konwertowania danych, zapisując je jako MP3, M4A, FLAC, ALAC, WAV, OGG i OPUS. Wspomniana już funkcja wyodrębniania ścieżki audio możliwa jest w przypadku materiałów wideo dostępnych w formatach MP4, AVI, VOB, MKV, WEBM i innych.

Liczne opcje konfiguracyjne

Kabuu Audio Converter jest narzędziem adresowanym zarówno do mniej, jak i bardziej doświadczonych użytkowników. Ci pierwsi mogą po prostu wskazać utwory do konwertowania, natomiast drudzy otrzymają możliwość zdefiniowania rozmaitych ustawień, takich jak np. bitrate, liczba kanałów, częstotliwość próbkowania i współczynnik kompresji.

Najważniejsze cechy Kabuu Audio Converter:

  • łatwe i szybkie konwertowanie plików dźwiękowych do formatów MP3, M4A, FLAC, ALAC, WAV, OGG i OPUS
  • opcja wyodrębniania ścieżki audio z filmów zapisanych jako MP4, AVI, VOB, MKV, WEBM
  • możliwość dostosowania ustawień do własnych preferencji
  • funkcja pracy w trybie wsadowym
  • za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!