Kabuu InstSaver Kabuu InstSaver 1.0.0.21

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Kabuu InstSaver to bardzo proste w obsłudze narzędzie do pobierania zdjęć i filmów z Instagrama. Aplikacja jest dostępna za darmo, ale jeśli chcemy, możemy wesprzeć twórców, wpłacając darowiznę za pośrednictwem oficjalnej strony Kabuusoft.

Jak działa Kabuu InstSaver?

Po uruchomieniu Kabuu InstSaver jedyne co musimy zrobić, to skopiować link z Instagrama i wkleić go do opisywanej aplikacji, by rozpocząć ściąganie multimediów ze wspomnianego serwisu społecznościowego. Kabuu InstSaver pobierze wszystkie zdjęcia (również w formie całych galerii) i filmy udostępnione w danym poście, zapisując je w najlepszym możliwym formacie w osobnym folderze dla każdego profilu użytkownika w serwisie Instagram.

Praca w trybie wsadowym

Warto dodać, że pobieranie danych za pośrednictwem Kabuu InstSaver odbywa się dość szybko, dzięki wykorzystaniu wielowątkowej technologii służącej do ściągania plików. Aplikacja umożliwia jednoczesne pobieranie materiałów z wielu profilów za sprawą trybu wsadowego. Możemy więc dodać do głównego okna programu kilka odnośników, a nawet wyeksportować linki z listy do pliku celem późniejszego ściągnięcia zawartych w nich multimediów.

Kabuu InstSaver - najważniejsze cechy:

  • pobieranie zdjęć i filmów z Instagrama za darmo
  • wystarczy skopiować link z Instagrama i wkleić go do programu
  • zapisywanie multimediów do osobnych folderów dla każdego konta na Instagramie
  • specjalna technologia do szybkiego pobierania danych
  • możliwość pracy w trybie wsadowym

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!