Kadry, Płace i ZUS PRO 7.1.0.0

Strona główna Windows Firma Programy kadrowo-płacowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kadry, Płace i ZUS PRO firmy dGCS Biznesmen to kompleksowy program wspomagający pracę działów kadr i rachuby płac w firmach o praktycznie dowolnej wielkości i dowolnym profilu działalności.

Wyróżnia się rozbudowanym i elastycznym systemem naliczania płac według różnych systemów wynagradzania, z precyzyjnie definiowanymi składnika płacowymi, według swobodnie ustalanych algorytmów i z uwzględnieniem najróżniejszych form prawnych. Program pozwala ponadto m.in. na prowadzenie pełnej ewidencji kadrowej pracowników, generowanie różnego rodzaju dokumentów, zestawień i deklaracji, naliczanie zasiłków chorobowych oraz ułatwia prowadzenie rozliczeń z Urzędami Skarbowymi i ZUS.

Kadry, Płace i ZUS PRO oferuje automatyczny eksport danych do programu Płatnik i generowanie raportów na potrzeby GUS. Umożliwia pracę w sieci, tworzenie wielu firm i współpracuje z rejestratorami czasu pracy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Bogata funkcjonalność, niezawodność, bdb kontakt z pomocą techniczną
nie przypominam sobie
ocena użytkownika

@Makao5 - chyba jesteś z konkurencji... z Twojego opisu wynika, że nie zadałeś sobie nawet trudu żeby zainstalować ten program. Prowadzę biuro rachunkowe, korzystam z Kadr, Płac i ZUS PRO od ponad 10 lat i mam odmienne o nim zdanie niż Ty. Jest to bardzo dobry program, działa niezawodnie, przeżyłem wiele kontroli z ZUS i nikt nie podważył zgodności jego obliczeń itp. Aktualizacje są zawsze udostępniane na czas, a co najważniejsze, producent słucha głosu użytkowników, uwzględniając ich propozycje. Wystarczy przejrzeć dłuuugą listę zmian jakie są wprowadzane co roku do programu. Gratuluję autorom i cierpliwym konsultantkom z pomocy technicznej - oby tak dalej.

10.03.2017 10:24 | Recenzja do wersji 7.1.0.0

Komentarze

0 nowych
  #16 25.01.2016 13:02

Ogólnie szału brak... więcej oferują darmowe programy, niżeli ten produkt. Mało rzetelnej informacji, mało darmowej funkcjonalności i jakoś tak.. sam nie wiem. Najpierw się w niego trochę pobawiłem, ale radzę jednak znaleźć coś stałego, jeżeli chce się podziałać w większych obszarach lub dłużej. Ja obecnie używam systim.pl, tu chociaż mogę zadzwonić i coś się dowiedzieć.

  #15 04.12.2015 12:39

@Anonim (niezalogowany): Brak rzetelnej informacji przed zakupem produktu. Pytałem handlowca na jaki okres jest licencja usłyszałem bezterminowo, ale pojawiają się aktualizacje, niektóre są bezpłatne, za inne trzeba płacić. Czyli rozumiem, że w takiej formie w jakiej kupiłem mogę bezterminowo korzystać. Jednak występuje ograniczenie części funkcjonalności po 18 miesiącach !!! czyli nie ma licencji bezterminowej w pełnej postaci na zakupiony produkt. Dla mnie jest to celowe wprowadzenie w błąd, by ciągnąć kasę z aktualizacji. Dobrze, że to teraz wyszło bo akurat testuje kolejny program i miałem zamiar kupić, ale odpuszczę. Co do samego programu na chwilę obecną nie wnosi nic nadzwyczajnego, czego nie możemy spotkać nawet w bezpłatnych programach.

  #14 24.08.2015 14:15

Przestrzegam przed kupnem Zmieniają warunki umowy w trakcie jej trwania Najpierw pomoc techniczna była bezpłatna potem w trakcie kazali płacić. Po 18 miesiacach zniknnęła mozliwośc edycji faktur lub ich usunięcia. Nie uwazam ze to jest dodatkowa opcja ale podstawowa na pytanie dlaczego nas o tym nie poinformowała handlowiec pan poinformował ze widzialeiśmy co kupujemy!!! Pomoc techniczna wiecznie zajety telefon, przys przedaz y cacy po kupie dramat. Program normalny bez wodotrysków kilka dziwnych funkcjonalności Generalnie nie polecam i prosze o pytanie sprzedawców o to jak ta firma zamierza spełnic to co obiecuje przy sprzedazy Odradzam i apeluje o ostroązność przy kupnie

  #13 03.09.2013 08:53

@dddjjj (niezalogowany): w bieżącej wersji jest dostępna baza urzędów skarbowych

  #12 12.11.2012 16:42

czy dany program posiada baze urzedow skarbowych bo na demo tego nie widze, lista jest pusta , czy do prostego prowqadzenia wynagrodzen czyli zasadnicza i premia moze byc ta aplikacja, czy moze poleccie cos lepszego, glownie chodzi mi o program jaki krzyczy ze koncza sie umowy czasowe i badania lekarskie oraz bhp , moze ewentualnie mozliwosc przechowywania skanow dokumentow pracownika czyli poprzednie swiadectwa pracy , itd dzieki za odpowiedz , pozdrawiam dj

  #11 29.06.2012 09:48

FATALNA OBSŁUGA!!!! NIE MIŁY PAN ****** CZY JAK TAM BO NAWET NAZWISKA WYRAZNIE NIE UMIAŁ PODAC

  #10 14.06.2012 15:50

re: yaiba83
Nikt Cię nie zmusza do kupowania aktualizacji, nie są obowiązkowe. Nie ma też ograniczenia czasowego w działaniu programu. Np. jeśli zmieniają się parametry finansowe (składki, podatki itp.) to możesz je sama modyfikować, dodawać nowe. A ceny aktualizacji nie są wysokie w porównaniu z konkurencją.

  #9 09.03.2012 16:25

Moje zainteresowanie tym programem spadło do zera w momencie gdy próbowałem zrobić ewidencję czasu pracy pracowników. Program nie ma prostej możliwości określania dni pracy i dni wolnych - jeżeli jest system pracy inny niż od pn. do pt. to dni wolne trzeba dla każdego pracownika wpisywać osobno w wyjątkach świąt. Ponadto nie ma możliwości rozliczania według godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy.
Od strony praktycznej (kadrowca) autorzy programu muszą jeszcze długo popracować aby ta wersja była funkcjonalna i zgodna z zasadami pracy.

  #8 25.02.2012 23:18

My też od kilku lat użytkujemy ten program. Ogólnie jest ok. Pomoc w razie problemów taka sobie. Ważny fakt do podkreślenia to, że 2 razy w roku pojawia się aktualizacja za którą trzeba niemało zapłacić aby program funkcjonował poprawnie. Rok w rok jest to samo.

  #7 01.02.2012 11:10

re: Krzysztof_pro
Problem o którym piszesz na pewno nie stoi po stronie programu. Szczegółowy opis przeniesienia danych jest zamieszczony na stronie producenta w części FAQ http://www.biznesmen.com.pl/faq . Jest to bardzo prosta czynność.

  #6 05.01.2012 09:07

tzw. "Pomoc techniczna" pozostawia wiele do życzenia, chciałem ostatnio przenieść klientowi wszystkie aplikacje dgcs na nowy komputer i na większość konkretnych pytań nie otrzymałem odpowiedzi. Zdecydowanie nie polecam programów od tego producenta. Dodatkowo aplikacje dgcs w niektórych konfiguracjach gryzą się z innymi np. Comarch Optima (serwer sql).
Podobne doświadczenia z dgcs mięli również nasi klienci.

  #5 30.11.2011 16:54

w dgcs infolinia jest juz patna 0700 tylko darmowa pomoc w formie maila (odpowiedz na drugi dzien)

  #4 06.04.2011 21:42

Świetny program. Poza tym na stronie producenta można znaleźć filmy instruktażowe z lektorem, oferują również darmową telefoniczną pomoc techniczną. Polecam, bo działam na nim już od kilku lat i jestem zadowolony.

zefirek   2 #3 29.03.2011 14:08

Masz racje - działa. Na win7 jeszcze nadać pełne uprawnienia do katalogu programu dla wszystkich.

  #2 25.03.2011 14:35

należy zainstalować sql 2008 jeszcze raz i utworzyć nową instancję o nazwie BIZNESMENPRO oraz wprowadzić dla niej hasło: tr#$AbBIZ3

zefirek   2 #1 23.03.2011 14:50

Czy ktoś próbował to posadzić na SQL 2008 R2?