Kadry, Płace i ZUS PRO 9.5.6.32

Strona główna Windows Firma Programy kadrowo-płacowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kadry, Płace i ZUS PRO firmy dGCS Biznesmen to kompleksowy program wspomagający pracę działów kadr i rachuby płac w firmach o praktycznie dowolnej wielkości i dowolnym profilu działalności.

Wyróżnia się rozbudowanym i elastycznym systemem naliczania płac według różnych systemów wynagradzania, z precyzyjnie definiowanymi składnika płacowymi, według swobodnie ustalanych algorytmów i z uwzględnieniem najróżniejszych form prawnych. Program pozwala ponadto m.in. na prowadzenie pełnej ewidencji kadrowej pracowników, generowanie różnego rodzaju dokumentów, zestawień i deklaracji, naliczanie zasiłków chorobowych oraz ułatwia prowadzenie rozliczeń z Urzędami Skarbowymi i ZUS.

Kadry, Płace i ZUS PRO oferuje automatyczny eksport danych do programu Płatnik i generowanie raportów na potrzeby GUS. Umożliwia pracę w sieci, tworzenie wielu firm i współpracuje z rejestratorami czasu pracy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Bogata funkcjonalność, niezawodność, bdb kontakt z pomocą techniczną
nie przypominam sobie
ocena użytkownika
10.03.2017 10:24 • Recenzja do wersji 7.1.0.0

@Makao5 - chyba jesteś z konkurencji... z Twojego opisu wynika, że nie zadałeś sobie nawet trudu żeby zainstalować ten program. Prowadzę biuro rachunkowe, korzystam z Kadr, Płac i ZUS PRO od ponad 10 lat i mam odmienne o nim zdanie niż Ty. Jest to bardzo dobry program, działa niezawodnie, przeżyłem wiele kontroli z ZUS i nikt nie podważył zgodności jego obliczeń itp. Aktualizacje są zawsze udostępniane na czas, a co najważniejsze, producent słucha głosu użytkowników, uwzględniając ich propozycje. Wystarczy przejrzeć dłuuugą listę zmian jakie są wprowadzane co roku do programu. Gratuluję autorom i cierpliwym konsultantkom z pomocy technicznej - oby tak dalej.