r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kadu 0.5.0

Strona główna Aktualności

O autorze

Po ponad półtora roku od ostatniego głównego wydania (0.4.0) i rok od ostatniej stabilnej wersji (0.4.3) ukazała się nowa wersja Kadu - najpopularniejszego klienta sieci Gadu-Gadu pod Linuksa.

Pełna lista zmian w nowej wersji jest bardzo długa, z najważniejszych nowości wymienić należy nowe okno przesyłu plików, usprawnione dokowanie, poziomy zaawansowania w oknie konfiguracji oraz szybsze ładowanie historii rozmów i obrazków. Znacznie zmodyfikowano także "wnętrze" aplikacji, wkrótce spodziewać można się obsługi nowych protokołów, powstało także kilka nowych modułów rozszerzających funkcjonalność.

Prócz tego mamy pełni konfigurowalne paski narzędzi w głównym oknie, oknie szukania i oknie rozmowy, możliwość zmiany wyglądu okna rozmowy (także za pomocą własnoręcznie tworzonych stylów), nowy zestaw emotikon na wolnej licencji i możliwość ustawienia obrazka w tle listy kontaktów.

Więcej informacji na temat nowej wersji Kadu na stronie twórców, z której pobrać można pakiety dla najpopularniejszych dystrybucji Linuksa.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.