r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kafelki notatki 1.1.0.0

Strona główna Windows Phone Akcesoria

Proste, a zarazem bardzo przydatne narzędzie do notowania najpotrzebniejszych informacji i zapisywania ich w formie kafelków.

Galeria programu

Kafelki notatki wykorzystują jeden z najbardziej charakterystycznych elementów w Windows Phone czyli kafelki. Za pomocą aplikacji możemy umieścić na nich dowolny tekst i przypiąć. Dzięki temu zawsze będziemy mieli podgląd na najważniejsze informacje i zadania.

Wspierane są tylko 2 rozmiary kafelka, zabrakło największego. Nie ma limitów stworzonych notatek, niestety brakuje w aplikacji możliwości podglądu wszystkich i zapisania wybranych na później. Skót do programu pozwala jedynie stworzyć nowe, a same kafelki edytować już dostępny.

Aby wyróżnić je na ekranie możemy wybrać jeden z kilku kolorów, nie znajdziemy w Kafelki notatki opcji zmiany wielkości czcionki czy też innych narzędzi edycji tekstu. Na szczęście domyślne ustawienia są dobrze wyważone.

Kafelki notatki dostępne są za darmo i nie zawierają reklam. Choć brakuje im kilku drobnych opcji, to swoje podstawowe zadanie spełniają doskonale. Pozwalają w szybki sposób notować na kafelku

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.