Kalendarz Miesiączka

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kalendarz Miesięczny to aplikacja do śledzenia swojego cyklu miesiączkowego. Zawiera kalkulator dni płodnych i owulacji, co może pomóc zajść w ciążę lub tego uniknąć, oraz przewidzieć menstruację.

Oprócz podstawowej funkcji śledzenia cyklu, w Kalendarzu Miesięcznym można zapisywać dane dotyczące cyklu, objawów, nastroju, zbliżeń, wagi, temperatury czy pigułek antykoncepcyjnych. Aplikacja ta została zaprojektowana tak, by służyć również jako osobisty dziennik. Aplikacja ma tryb standardowy i tryb ciąży.

Ponadto można zapisać kopię zapasową danych na koncie Google, choć logowanie nie jest obowiązkowe. Dane można zabezpieczyć hasłem.

W Kalendarzu Miesięcznym mamy do wyboru kilka motywów, przy czym niektóre są płatne. Można wybrać klasyczny, prosty motyw lub zabawny, z ulubionym zwierzęciem jako maskotką.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Cykl menstruacyjny, owulacja i zdrowie – najlepsze aplikacje dla kobiet (2016)

61
03.10.2016  •  Anna Rymsza

Aplikacje mobilne pomagają w wielu obszarach życia, także dostępnych tylko dla kobiet. Dziś przedstawiam Wam kilka bardzo dobrych aplikacji do monitorowania cyklu miesiączkowego i różnych symptomów, które towarzyszą zmianom, zarówno pod kątem starania się o ciąże, jak i unikania jej. Trzeba jednak pamiętać, że aplikacja nie zastąpi sumiennej kontroli organizmu i że skuteczność naturalnej antykoncepcji bardzo zależy od stanu zdrowia i trybu życia kobiety, a także od doświadczenia, znajomości własnego ciała i koniecznie współpracy w związku. Nawet nieprzesypianie całej nocy ma wpływ na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji