Kalendarzyk 5.9

Strona główna Windows Dom Zdrowie i uroda
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Dosyć nietypowy program przeznaczony dla użytkowniczek komputerów. Oblicza dni płodne, termin najbliższej miesiączki, biorytm, wskaźnik faz księżyca itp.... Jak piszą autorzy - Kalendarzyk jest małym prezentem dla Pań. Nie ma ambicji poważnego systemu kontroli urodzeń, ani planowania rodziny. Ma wywołać uśmiech u Pań, które zechcą z niego skorzystać. Nawet jeśli którejś z Pań posłuży tylko do racjonalnego planowania zakupu podpasek, to będzie nieźle ;-) Program niestety nie jest jednak w pełni dopracowany - w niektórych systemach przy pewnych opcjach mogą pojawiać się błędy.

Uwaga!

Używanie programu na własną odpowiedzialność! Autorzy programu i redakcja vortalu nie gwarantują zgodnych z rzeczywistością symulacji ;-)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!