reklama

Kalkulator Elementów Żelbetowych 2.2

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kalkulator Elementów Żelbetowych służy do wymiarowania belek i płyt oraz słupów żelbetowych zgodnie z normą żelbetową PN-B-03264:2002 z uwzględnieniem poprawki Ap1.

Dla elementów o podanej charakterystyce materiałowo-konstrukcyjnej i zadanych obciążeniach (siłach przekrojowych) program projektuje zbrojenie z warunków stanów granicznych nośności przy zachowaniu normowych warunków konstrukcyjnych, a następnie sprawdza stany graniczne użytkowalności. Analiza różnych przypadków wymiarowania pozwala na wariantowanie obliczeń, co umożliwia optymalizację żelbetowych elementów belkowych, płyt i słupów. Możliwy jest wybór jednej z pięciu opcji obliczeń: Belka - zginanie, Belka - ścinanie, Płyta, Słup, Wykres interakcji M-N.

Program umożliwia zawarcie w jednym pliku dotyczącym danego obiektu (w jednym zadaniu projektowym) obliczeń wielu różnych elementów konstrukcyjnych.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 11.01.2013 22:17

Program dla osób początkujących, wiele błędów, mało przejrzysty, w sumie to taki trochę do zabawy, autorzy programu mogli się bardziej postarać

  #3 19.04.2011 20:48

Tak Panie Laserze2 - ja też widziałem. Firma jest niezwykle kompetentna i profesjonalnie podchodzi do rzeczy...kupujcie również płatki Kellogg's oraz wodę toaletową Azzaro Chrome Legend. Dziękuję za uwagę.
Oczywiście rozumiem: "każdy orze ja może" :).

slawex1983   6 #2 18.01.2011 20:17

Szkoda, że skończyłem już szkołę. Przydałby się.

  #1 06.01.2010 13:36

Ciekawy program :)
Bardzo przejżysty i podający wszystko porządnie po inżyniersku.
Z tego co widziałem SPECBUD na swojej stronie ma więcej takich programów.

reklama