r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kalkulator Kosztów Energii 1.0.2

Strona główna Android Dom Budżet domowy

Kalkulator Kosztów Energii to bardzo prosta aplikacja, która obliczy zużycie energii elektrycznej i koszty eksploatacji urządzeń elektrycznych, na podstawie ich parametrów.

Galeria programu

W aplikacji wystarczy wpisać moc urządzenia (można ją znaleźć w instrukcji albo na tabliczce znamionowej), cenę za 1 kWh oraz czas pracy urządzenia w ciągu doby. Aplikacja zwróci koszt pracy na dobę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Oszczędzaj prąd gdziekolwiek jesteś. Aplikacje, dzięki którym zapłacisz mniej

54
OPROGRAMOWANIE 28.09.2016 | Anna Rymsza

Idą podwyżki cen prądu i pewnie wielu z Was zastanawia się, jak uniknąć wyższych rachunków. Trzeba odpowiedzieć sobie na pytania, jakie urządzenie należy wyłączać? Może warto kupić nowy czajnik albo żelazko? I wreszcie – jak wysokie rachunki czekają nas w najbliższym miesiącu? Nie brakuje aplikacji, które policzą to wszystko za nas. Prąd w domu Prąd w domu to aplikacja firmy Tauron, służąca do monitorowania zużycia prądu i wyliczania kosztów. Dzięki temu można znaleźć najbardziej „prądożerne” urządzenia, być może ograniczyć ich używanie lub wymienić na nowsze. Bez rejestracji aplikacja…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.