Kalkulator Obciążeń Normowych 1.5

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kalkulator Obciążeń Normowych to program przeznaczony do wspomagania pracy projektanta przy wyznaczaniu obciążeń budowli i ich elementów - ustalaniu wartości obciążeń stałych, zmiennych technologicznych lub klimatycznych, w tym także nowych norm śniegowych.

Doskonale nadaje się on do pracy zarówno w większych biur projektowych jak i małych pracowniach. Umożliwia pracę w dwóch trybach - Zestawienie obciążeń i Podgląd, dając projektantowi możliwość tworzenia nowych grup obciążeń, a także dostępu do informacji dotyczących normowych wartości ciężarów różnych materiałów, gruntów, pokryć i posadzek oraz lokalizacji miejscowości w strefach klimatycznych.

Wszelakie dane i obliczenia szczegółowe mogą zostać przez użytkownika wydrukowane, wyeksportowane do zewnętrznej aplikacji lub zapisane na dysku w postaci pliku do ponownego wykorzystania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 08.05.2011 19:20

Program posiada przejrzysty interfejs oraz świetną formę przedstawiania wyników obciążeń klimatycznych. Duży minus należy się za sposób uzupełniania norm. Kolejne normy dodawane są pojedynczo, czyli otrzymujemy produkt niepełny!
Eurokody to tylko śnieg wg PN EN 1991-1-3. Brakuje reszty, czyli co najmniej: PN EN 1990 i PN EN 1991-1-4. Stare normy Polskie lada moment przestaną obowiązywać i produkt będzie miał wyłącznie funkcję weryfikacji nowych obliczeń w formie szacunkowej. Istnieje produkt o połowę tańszy, Konstruktor Inersoftu. Jednak Konkurencja nie dorasta do pięt w przejrzystości przedstawiania wyników. Sprawa zwrotu kosztów jest dyskusyjna, Program nadaje się świetnie do małych i prostych projektów a zarazem o małej stopie zwrotu.
Brawo dl programu za zachowanie tradycyjnej i nie udziwnionej formy graficznej.

  #4 28.12.2009 14:00

Świetny program do zestawiania obciążeń.
Cena nie taka zła biorąc pod uwagę że to program służący do zarabiania pieniędzy a nie do zabawy :)
Sam posiadam i mogę polecić.

ulth   4 #3 15.12.2009 12:47

fajan sprawa, szkoda, że to demo :(

  #2 15.12.2009 07:57

Może i drożej, ale pewnie po wykonaniu jednego projektu lub kosztorysu zwróci się z nawiązką.

  #1 14.12.2009 17:21

Program może i dobry ale cena zaporowa, drożej o wiele od systemu operacyjnego!!!