Kalkulator Obciążeń Normowych 1.5

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kalkulator Obciążeń Normowych to program przeznaczony do wspomagania pracy projektanta przy wyznaczaniu obciążeń budowli i ich elementów - ustalaniu wartości obciążeń stałych, zmiennych technologicznych lub klimatycznych, w tym także nowych norm śniegowych.

Doskonale nadaje się on do pracy zarówno w większych biur projektowych jak i małych pracowniach. Umożliwia pracę w dwóch trybach - Zestawienie obciążeń i Podgląd, dając projektantowi możliwość tworzenia nowych grup obciążeń, a także dostępu do informacji dotyczących normowych wartości ciężarów różnych materiałów, gruntów, pokryć i posadzek oraz lokalizacji miejscowości w strefach klimatycznych.

Wszelakie dane i obliczenia szczegółowe mogą zostać przez użytkownika wydrukowane, wyeksportowane do zewnętrznej aplikacji lub zapisane na dysku w postaci pliku do ponownego wykorzystania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!