Kalkulator Procentowy: znacznie więcej niż zwykły kalkulator

Strona główna Aktualności

O autorze

Pomimo tego, że każdy system mobilny posiada wbudowany kalkulator, a ich sklepy pełne są różnorakich zamienników, czasem jednemu z nich udaje się osiągnąć znaczący sukces. Tak też jest z Kalkulatorem Procentowym. To aplikacja polskiego autora, która radzi sobie świetnie zarówno na iOS jak i Androidzie.

Zainteresowanie to jest w pełni zasłużone. Kalkulator Procentowy potrafi ułatwić wiele codziennych czynności. Aplikacja zaraz po starcie wita nas listą oferowanych trybów, podzielonych na trzy kategorie: Co chcesz obliczyć, Kalkulatory biznesowe oraz Narzędzia (opcje). Wśród nich znajdziemy takie funkcje jak obliczanie procentów, napiwek, rabat, cena/jakość, narzut, marża, podatek od sprzedaży, potężny kalkulator handlowca (VAT lub podatek od sprzedaży, koszt netto i brutto, narzut/marża, moja cena netto, moja cena brutto, zysk), lokata i wiele, wiele więcej.

Tak więc znajdą tu coś dla siebie zarówno uczniowie, studenci, osoby prowadzące budżet domowy, czy też przedsiębiorcy. W przypadku gdy obliczenia dotyczą bardziej skomplikowanego zagadnienia, możemy liczyć na krótki opis działania albo dodatkowe narzędzia, specyficzne dla danej operacji.

To wszystko dostępne jest za darmo. Jeżeli chcemy wspomóc autora i pozbyć się reklam, możemy skorzystać z edycji płatnej. Jej cena to równe 6 zł. Aplikację w wersji na iOS i Android możecie pobrać z naszej bazy. Wersja dla Windows Phone nie jest na razie planowana. Jeżeli jeszcze nie znacie Kalkulatora Procentowego warto samemu przekonać się jakie oferuje możliwości. Może okazać się przydatnym narzędziem nie tylko na zbliżający się rok szkolny.

© dobreprogramy
s