Kalkulator Procesów Technologicznych 1.1

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kalkulator Procesów Technologicznych (KTP) to specyficzne, ale w wielu branżach bardzo pomocne narzędzie służące do kalkulacji czasów maszynowych i kosztów wytwarzania oraz planowania i optymalizacji procesów obróbki skrawaniem.

Aplikacja pozwala na szybkie, wygodne i precyzyjne tworzenie wycen i ofert oraz na generowanie danych wejściowych dla systemów planowania i organizacji produkcji. Standardowo zawiera m. in. parametryzowane zabiegi cięcia, wiercenia, toczenia konwencjonalnego, toczenia CNC, frezowania, frezowania obwiedniowego i dłutowania uzębień, szlifowania i obróbki cieplnej.

KPT może funkcjonować jako samodzielne rozwiązanie, jak również możliwa jest integracja z innymi systemami organizacyjnymi, np. klasy ERP.

Uwaga!

Na stronie producenta dostępna jest szczegółowa dokumentacja do programu wraz z przykładami.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!