reklama

Kalkulator Procesów Technologicznych 1.1

Strona główna Windows Firma Programy branżowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kalkulator Procesów Technologicznych (KTP) to specyficzne, ale w wielu branżach bardzo pomocne narzędzie służące do kalkulacji czasów maszynowych i kosztów wytwarzania oraz planowania i optymalizacji procesów obróbki skrawaniem.

Aplikacja pozwala na szybkie, wygodne i precyzyjne tworzenie wycen i ofert oraz na generowanie danych wejściowych dla systemów planowania i organizacji produkcji. Standardowo zawiera m. in. parametryzowane zabiegi cięcia, wiercenia, toczenia konwencjonalnego, toczenia CNC, frezowania, frezowania obwiedniowego i dłutowania uzębień, szlifowania i obróbki cieplnej.

KPT może funkcjonować jako samodzielne rozwiązanie, jak również możliwa jest integracja z innymi systemami organizacyjnymi, np. klasy ERP.

Uwaga!

Na stronie producenta dostępna jest szczegółowa dokumentacja do programu wraz z przykładami.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #6 24.10.2014 00:52

@ja155 (niezalogowany): Zgadza się, ale tym bardziej zawsze można użyć jakiegoś narzędzia z większą świadomością, jeśli jest pod ręką.. a programik fajny.

  #5 14.02.2013 20:43

Żaden program nie jest w stanie zastąpić posiadanej wiedzy/doświadczenia. Ja zrobiłem taką aplikację w Excelu do własnych potrzeb.

  #4 29.10.2010 14:00

Szukam podobnego narzędzia do naliczania czasów w produkcji odzieżowej- czy ktoś cokolwiek na ten temat gdziekolwiek słyszał?

  #3 19.11.2007 09:51

Witam. Poszukuje programu sluzacego do tworzenia harmonogramu wykorzystania frezarek i tokarek cnc wraz z planowaniem czasu zakaczenia produkcji... Za wszelkie informacje serdecznie dziekuje. Moj E-mail: toypoi@wp.pl

  #2 11.07.2007 15:41

Na życzenie możemy wzbogacić aplikację o wymagane elementy - w takim wypadku prosimy o kontakt.

  #1 29.12.2006 23:25

Bardzo ciekawy i prosty program. Szkoda ze nie obejmuje giecia i cynkowania

reklama