Kalkulator amortyzacji

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kalkulator amortyzacji to program ułatwiający zaplanowanie kosztów amortyzacji i sporządzenie odpowiedniej dokumentacji wymaganej przepisami.

Program umożliwia naliczanie amortyzacji wg jednej czterech z metod: liniowej, degresywnej, dla fabrycznie nowych wprowadzonych do ewidencji do 31.12.2006r i metody jednorazowej wprowadzonej od 01.01.2007r ustawą z dnia 16.11.2006 o podatku dochodowym (CIT i PIT). Ponadto, pozwala na eksport danych do programu Microsoft Excel, wydruk planu amortyzacji wg wybranej metody, wydruk dokumentów OT (przyjęcie do użytkowania), LT (likwidacja środka trwałego) i MT (zmiana miejsca użytkowania środka trwałego). Posiada wbudowaną szczegółową klasyfikację GUS w formie wygodnego drzewa z pełnym opisem grup.

Uwaga!

Program w wersji testowej posiada następujące ograniczenia funkcjonalne:
- amortyzacja obliczana jest tylko wg metody linowej,
- eksport do Excela i wydruk kartoteki tylko wg metody liniowej,
- szczegółowa klasyfikacja GUS dla grupy od 0 do 3.

Poza wymienionymi ograniczeniami program jest w pełni funkcjonalny i nie posiada ograniczeń czasowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   42 #2 30.10.2015 21:52

super kalkulator amortyzacji, kilka metod liczenia, łatwość konfiguracji.

Autor edytował komentarz.
  #1 05.06.2012 18:03

Na to samo pozwala internetowy program Systim - http://www.systim.pl
Jest również bezpłatny (przynajmniej dla mniejszych firm) a ma też faktury, płatności, rozliczanie odsetek, magazyn, księgowość...