r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kalkulator kosztów 1.0.8

Strona główna Android Dom Budżet domowy

Kalkulator kosztów to bardzo przydatna aplikacja, pozwalająca obliczyć koszty przejazdu na podstawie ceny paliwa, koszty zużytej wody i prądu oraz sumaryczne rachunki.

Kalkulator paliwa pozwala obliczyć koszty przejechania zadanego dystansu, koszt za 1 km, koszt na osobę oraz przewidywany czas jazdy na podstawie podanych parametrów samochodu. Trasę można wyznaczyć podając punkt startowy i docelowy.

Kalkulator energii pozwala obliczyć koszty dla danego urządzenia elektrycznego po podaniu ceny energii za 1 kWh, mocy i czasu pracy. Koszty można obliczyć w skali dnia, miesiąca lub roku, a także można sumować wszystkie koszty wprowadzone w aplikacji. Na identycznych zasadach działa kalkulator wody – trzeba obliczyć koszty dla każdego urządzenia lub czynności i można sumować wszystkie dostępne.

Bazę danych można importować i eksportować,

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Oszczędzaj prąd gdziekolwiek jesteś. Aplikacje, dzięki którym zapłacisz mniej

54
28.09.2016  •  Anna Rymsza

Idą podwyżki cen prądu i pewnie wielu z Was zastanawia się, jak uniknąć wyższych rachunków. Trzeba odpowiedzieć sobie na pytania, jakie urządzenie należy wyłączać? Może warto kupić nowy czajnik albo żelazko? I wreszcie – jak wysokie rachunki czekają nas w najbliższym miesiącu? Nie brakuje aplikacji, które policzą to wszystko za nas. Prąd w domu Prąd w domu to aplikacja firmy Tauron, służąca do monitorowania zużycia prądu i wyliczania kosztów. Dzięki temu można znaleźć najbardziej „prądożerne” urządzenia, być może ograniczyć ich używanie lub wymienić na nowsze. Bez rejestracji aplikacja…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.