r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kalkulator szkolny 1.0.6

Strona główna Android Edukacja i nauka Matematyka, statystyka i informatyka

Kalkulator szkolny to aplikacja przydatna podczas rozwiązywania zadań z matematyki i dziedzin pokrewnych. W aplikacji znajdziemy kalkulatory działań na ułamkach, rozwiązywania równań liniowych, kwadratowych i układów równań, znajdowania największego wspólnego dzielnika i najmniejszej wspólnej wielokrotności dwóch liczb całkowitych oraz pomoc w liczeniu pisemnym.

Kalkulator nie tylko pokazuje wyniki, ale też rozpisuje metody rozwiązywania konkretnych zadań. Po wpisaniu danych zawsze można prześledzić sposób osiągania wyniku.

Ten sam kalkulator można znaleźć na stronie odrabiamy.pl.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Testy, kalkulator i plan lekcji – najlepsze aplikacje dla uczniów

22
04.09.2016  •  Anna Rymsza

Ponieważ zbliża się pierwszy poniedziałek kolejnego roku szkolnego, przygotowałam dla Was kilka przydatnych aplikacji. Tym razem skupiłam się na rzeczach najważniejszych – porządnym planie lekcji oraz nauce polskiego i matematyki. Aplikacje te przydadzą się uczniom w każdym wieku, poza najmłodszymi, którzy jeszcze nie umieją pisać i nie potrzebują tabliczki mnożenia. Kujon i Kujon Junior – proste gry dla uczniów podstawówek Gry z serii „Kujon” to bardzo przyjemne dla oka gry edukacyjne, uczące ortografii, rozpoznawania synonimów i antonimów, podstawowych obliczeń oraz odczytywania…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.