Kalkulator3 2.9.1.0

Strona główna Windows Phone Biuro
Pobierz program
lub zeskanuj:

Kalkulator3 to rozbudowana aplikacja, zawierająca w sobie kalkulator prosty, naukowy, programisty, walutowy oraz konwerter jednostek. Wszystko zostało poukładane tak, aby użytkownik nie pogubił się, a jednocześnie miał wszystko pod ręką.

Domyślnie uruchamia się ostatnio używany kalkulator. Aby przełączyć na inny, wystarczy przesunąć palcem w bok. W drugiej kolumnie znajduje się 5 kafelków z kalkulatorami i jeden dotyczący ustawień. Każdy (oprócz ustawień) da się przypiąć do ekranu startowego, aby mieć szybki dostęp do wybranych.

Kalkulator prosty pozwala na dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie oraz działania na procentach. Dodatkowo, znajduje się tu automatyczne dodawanie podatku lub odejmowanie go. Wartość podatku zmienia się w ustawieniach.

Więcej funkcji znajduje się w kalkulatorze naukowym. Tutaj, oprócz podstawowych działań, miejsce znalazły funkcje, potęgowanie, pierwiastki, szybki dostęp do liczb stałych z 13 różnych kategorii oraz działania w nawiasach. Pomimo sporej ilości funkcji, wciąż wszystko jest odpowiednio poukładane i łatwo dostępne.

Kalkulator programistyczny jest również rozbudowany. Pozwala na szybką zamianę liczb binarnych na system szestastkowy oraz dziesiętny. Kalkulator ten posiada również zakodowane wszystkie znaki ASCII.

Kalkulator walutowy pozwala na szybkie przeliczanie walut oraz na proste działania na nich. Zawiera wszystkie istniejące waluty, a kurs walut może być synchronizowany po włączeniu aplikacji, jeśli urządzenie ma dostęp do Internetu.

Konwerter jednostek również jest łatwy w obsłudze i pozwala, oprócz konwersji, na proste obliczenia.

Aplikacja Kalkulator3 jest płatna i posiada wersję testową, która działa 24 godziny od włączenia. Ponadto aplikacja jest całkowicie spolszczona.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 05.03.2014 09:27

Fajny wpis i aplikacja. Naprawdę dobrze napisany tekst. A aplikacja mi się przydała. Dzięki tej aplikacji nie muszę nosić ze sobą swojego Casio FX-9860GII bo mój hTC Wildfire s teraz w zupełności wystarcza. Poza tym bardzo dobra publikacja. Gdyby ten autor pisał newsy na głównej to ten portal reprezentował wyższy poziom. Ogólnie rzecz biorąc WINCYJ.