r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kandydat na Firefoksa 1.5

Strona główna Aktualności

O autorze

Jest już do pobrania wersja Release Candidate przeglądarki Mozilla Firefox 1.5. W dalszym ciągu jest to wydanie przeznaczone głównie dla testerów, twórców stron i aplikacji internetowych oraz programistów dodatków. Można jednak na własną odpowiedzialność zainstalować je, aby zapoznać się z nowymi funkcjami.

RC1 nie zawiera nowych funkcji w porównaniu do październikowej wersji beta 2, jednak poprawiono w nim bezpieczeństwo i wydajność, a także wprowadzono usprawnienia do mechanizmu renderowania stron i automatycznej aktualizacji. Z tej ostatniej funkcji mogą skorzystać posiadacze beta 2 - akceptując aktualizację proponowaną przez przeglądarkę ograniczą transfer z sieci do ok. 500kB (pełny instalator zajmuje 5MB).

Na stronach Mozilli opublikowano jedynie ogólnikowe zmiany w stosunku do Firefoksa z serii 1.0x. O nowościach w wersji RC1 można przeczytać jedynie na nieoficjalnej stronie. Nota do wydania RC1 zawiera zaś istotne informacje o problemach, jakie mogą wystąpić w tej wersji i instrukcje, jak ją odinstalować.

Przeglądarkę Firefox 1.5 Release Candidate 1 można pobrać ze strony projektu, również w języku polskim.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.