Kangurek KAO

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kangurek KAO to polska platformówka 3D, która światło dzienne ujrzała w 2000 roku i od razu zyskała sympatię zwłaszcza w gronie młodszych odbiorców, ale nie tylko.

Nieco fabuły...

Fabuła gry mówi nam, że tytułowy zwierzak został uprowadzony a głównym celem gracza jest doprowadzenie kangura z powrotem do domu. Z pozoru proste zadanie potrafi zapewnić wiele godzin świetnej zabawy, której sprzyja bajkowa oprawa graficzna i dźwiękowa. Podczas podróży KAO będzie wykonywał ciekawe zadania, pokonywał wiele przeszkód czy zbierał monety i zdobywał chorągiewki.

Przeciwnicy KAO

Twórcy oddali w ręce gracz niespełna 50 zróżnicowanych poziomów, w trakcie których tytułowy bohater przemierzał będzie tropiki, lodową krainę czy nawet przestrzeń kosmiczną. Na każdym z nich na kangurka czekać będą wrogie pająki, szczury czy bałwany. Ukończenie poszczególnych lokacji poprzedzone będą walką bokserską z bossami.

Kluczowe cechy gry:

  • trójwymiarowa platformówka dla najmłodszych
  • bajkowa oprawa audio-wizualna
  • zróżnicowane lokacje i wrogowie

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!