Kanto Audio Mix Kanto Audio Mix 1.0

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kanto Audio Mix to wielofunkcyjne narzędzie do edytowania plików muzycznych, które skierowane jest do użytkowników systemu operacyjnego Windows.

Program oferuje wiele przydatnych opcji umożliwiających modyfikowanie utworów zapisanych w takich formatach jak MP3, MIDI oraz KAR. Kanto Audio Mix pozwala na łączenie utworów, usuwanie zbędnych fragmentów dźwięków audio, dodawanie ścieżek dźwiękowych do wybranych plików, modyfikowanie głośności, prędkości czy też wielu innych aspektów w swoich ulubionych piosenkach. Możliwe jest ponadto usuwanie wokalu czy też tworzenie dzwonków, których użyjemy na smartfonie.

Co ciekawe, Kanto Audio Mix może posłużyć również jako konwerter. Za pomocą tego narzędzia przekształcimy utwór zapisany w formacie MP3 do OGG, WAV, MP4, M4A lub AAC, a także MIDI do formatów MP3, WAV, OGG, AAC i M4A. Aplikacja pozwala na wyodrębnianie muzyki z teledysku i zapisywanie jej do pliku audio.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!