Kanto Karaoke Player Kanto Karaoke Player 11.8

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kanto Karaoke Player to niewielki i nieskomplikowany odtwarzacz multimedialny przystosowany do zabawy w karaoke.

Aplikacja wyposażona została w funkcje zarówno odtwarzania, jak również nagrywania karaoke. Oferuje wsparcie dla plików w formacie .kar, .mid, .mp3, .mp3+cdg, .avi, .mpeg, .wmv i innych, umożliwiając użytkownikowi manipulowanie kluczem i tempem utworu, usuwanie wokalu z plików MIDI, wyświetlanie akordów, a także konwersję plików MIDI do MP3.

Pozostałe funkcje Kanto Karaoke Player przeznaczone są do konfiguracji rejestrowanego dźwięku oraz wyświetlanych na ekranie napisów z tekstem piosenki. Możliwe jest m.in. definiowanie rozmiaru i kroju czcionki, jej koloru, maksymalnej ilości wyświetlanych linii i opóźnienia.

Aplikacja dysponuje ciekawą opcją 'Dual Display', która przyda się kiedy chcielibyśmy wyświetlić tekst piosenek na innym ekranie w dalszym ciągu zarządzając karaoke z poziomu komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!