Kanto Karaoke Player 10.0

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Kanto Karaoke Player to niewielki i nieskomplikowany odtwarzacz multimedialny przystosowany do zabawy w karaoke.

Aplikacja wyposażona została w funkcje zarówno odtwarzania, jak również nagrywania karaoke. Oferuje wsparcie dla plików w formacie .kar, .mid, .mp3, .mp3+cdg, .avi, .mpeg, .wmv i innych, umożliwiając użytkownikowi manipulowanie kluczem i tempem utworu, usuwanie wokalu z plików MIDI, wyświetlanie akordów, a także konwersję plików MIDI do MP3.

Pozostałe funkcje Kanto Karaoke Player przeznaczone są do konfiguracji rejestrowanego dźwięku oraz wyświetlanych na ekranie napisów z tekstem piosenki. Możliwe jest m.in. definiowanie rozmiaru i kroju czcionki, jej koloru, maksymalnej ilości wyświetlanych linii i opóźnienia.

Aplikacja dysponuje ciekawą opcją 'Dual Display', która przyda się kiedy chcielibyśmy wyświetlić tekst piosenek na innym ekranie w dalszym ciągu zarządzając karaoke z poziomu komputera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 31.03.2018 21:56

@Stan Zagórski (niezalogowany): "Darmowa wersja jest całkowicie darmowa"

A płatna jest całkowicie płatna.
Co za bełkot...

  #1 15.03.2018 11:29

Ze strony producenta:

Darmowa wersja jest całkowicie darmowa. Ograniczenia wersji bezpłatnej to liczba piosenek, które można zaimportować na liście odtwarzania (maks. 5), czas trwania nagrania (maksymalnie 60 sekund) i nie można zmienić tła słów karaoke. Poza tym w wersji bezpłatnej jest znak wodny "Niezarejestrowana wersja" na ekranie karaoke.

Po zakupieniu licencji (wersja standardowa lub profesjonalna) wszystkie powyższe ograniczenia zostaną usunięte.

Wersja Professional może być używana publicznie jak koncerty, wieczory muzyczne, imprezy itp.