Karaoke 5.46.08

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Karaoke 5 to narzędzie, które pozwala na zorganizowanie domowego karaoke.

Po uruchomieniu Karaoke 5 na ekranie zobaczymy rozmaite panele, które można dowolnie przesuwać i konfigurować, by dostosować wygląd programu do własnych preferencji. Możliwe jest więc nie tylko wyświetlanie listy utworów, tekstu danej piosenki (naturalnie w pełni zsynchronizowanego z dźwiękiem), ale także miksowanie poszczególnych kawałków oraz wyszukiwanie kolejnych hitów w Internecie.

Wśród obsługiwanych plików audio znajdziemy: K5, MIDI, KAR, KFN, MP4, WMA, MP3+CDG, WMA oraz CD+G. Karaoke 5 wspiera także następujące formaty plików wideo: MP4 oraz FLV. Zarówno jedne, jak i drugie bez problemu uruchomimy za pomocą wbudowanego odtwarzacza. Możemy nie tylko włączać pojedyncze utwory, ale również dodawać je do swojej playlisty.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!