Karate Master: Knock Down Blow 1.0.6

Strona główna Windows Gry Bijatyki
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna gra Karate Master: Knock Down Blow to stylowe cofnięcie się w czasie do epoki bijatyki International Karate, kiedy jeszcze nikt nie myślał o Mortal Kombat czy serii Street Fighter. Komputerowcy całe godziny spędzali na ćwiczeniu umiejętności swojego wirtualnego wojownika w kimonie i ten ideowy spadkobierca hitu sprzed lat przy tym zostaje. Przyjdzie tutaj trenować, żeby wygrywać w kolejnych zawodach.

Pomiędzy walkami należy poświęcić czas na przygotowania. Wytrzymałość czy siłę zwiększymy biorąc udział w prostych mini gierkach z powtarzaniem ruchów, obijaniem specjalnych manekinów, ćwiczeniem z kolegami, zanurzaniem się w wodospadzie albo powiedzmy rozbijaniem ręką płytek. Wszystko to zaowocuje w starciach głównych. Do wyboru jest dwóch karateków różniących się wyglądem. Da się zapisywać stan gry.

Sterowanie ogranicza się do kierunków plus wyprowadzania ciosów jedną z czterech kończyn. Walczących reprezentują miniaturki ciał w rogach, pokazujące stopień wyniszczenia organizmu. Chodzi oczywiście o doprowadzenie do nokautu. Poza trybem kampanii, dodatkowo z widowiskowym starciem z bykiem, jest również opcja szybkiej walki z komputerowym przeciwnikiem lub kolegą. Karate Master to świetna zabawa.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!