Karen's Calculator 1.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatny kalkulator wyróżniający się możliwością operowania na bardzo długich liczbach. Oprócz standardowych klawiszy numerycznych oraz klawiszy do podstawowych operacji matematycznych (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, wynik, zapis do pamięci, odczyt, kasowanie itd.) dostępne są też przyciski do podnoszenia do drugiej lub trzeciej potęgi, rozbudowane operacje na danych w pamięci, a także stałe "Pi" i "e" (z definiowalną, bardzo dużą, dokładnością.

Wykonywane po kolei operacje wyświetlane są na ekranie Karen's Calculatora na podobieństwo rolki papieru w standardowym kalkulatorze. Pomocną funkcją jest możliwość zapisu wszystkich wykonywanych operacji do pliku tekstowego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 03.04.2014 14:21

@adamskyx (niezalogowany): modulo masz w programistycznych, a jeśli narzekasz że nie ma mnożenia przez liczbę w procentach to wracaj do podstawówki gimbusiku.

  #2 31.12.2012 02:19

nawet procentow nie ma w tym badziewiastym kalkulatorze

  #1 21.04.2006 06:16

Program niezły, ale i tak nie przebija AllerCalc'a.