Karen's Print Logger 2.5

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Stosunkowo prosty, bezpłatny program umożliwiający monitorowanie drukarek lokalnych i sieciowych, a także logowanie ich wykorzystania. Karen's Print Logger wyświetla informacje o zainstalowanych drukarkach, ich nazwach, porcie oraz pozwala z poziomu jednego ekranu na zorientowanie się w ich stanie (ilość zadań, ilość stron, ilość zakończonych zadań, ilość wydrukowanych stron). Wszystkie monitorowane informacje mogą być na bieżąco zapisywane do pliku tekstowego, który można następnie zaimportować do edytora tekstów lub arkusza kalkulacyjnego w celu dalszej obróbki i/lub analizy.

Uwaga!

Program do poprawnej pracy wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek Visual Basic Runtime. Najnowszą wersję wspomnianych bibliotek można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!