Karen's Recycler 1.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Prosty, bezpłatny programik pozwalający jednym "rzutem oka" zorientować się w ilości miejsca zajmowanego przez usunięte pliki, które nie zostały skasowane całkowicie, a jedynie umieszczone w systemowym Koszu (skąd mogą być w każdej chwili odzyskane). Karen's Recycler 1.1 przydatny jest szczególnie w przypadku gdy przechowujemy lub przetwarzamy duże ilości danych - wtedy zazwyczaj pojawia się bowiem problem braku wolnej powierzchni dyskowej. Przy pomocy programu możemy w takiej sytuacji sprawdzić na którym dysku (bądź jego partycji), przechowywane w Koszu dane zajmują zbyt dużo miejsca, i dokonać w razie potrzeby ich ostatecznego skasowania.

Uwaga!

Program do poprawnej pracy wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek Visual Basic Runtime. Najnowszą wersję wspomnianych bibliotek można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!