Karen's Replicator Karen's Replicator 3.7.5

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Karen's Replicator to nieskomplikowane narzędzie do automatycznej archiwizacji danych. Umożliwia wygodne tworzenie kopii zapasowych pojedynczych plików, folderów oraz całych dysków/partycji.

Opisywany program potrafi kopiować dane z jednej lokalizacji do drugiej - foldery źródłowe znajdować się mogą w obrębie komputera, jak również dowolnego PC-ta w sieci lokalnej. Oferowane przez Karen's Replicator funkcje obejmują m.in. generowanie backupów w zadanych odstępach czasu, kopiowanie jedynie tych danych, które uległy zmianie, usuwanie danych z miejsca docelowego, jeśli zostały usunięte ze źródła, wykluczanie z backupu wybranych plików oraz terminów, w których kopie zapasowe nie będą wykonywane.

Aplikacja nie jest dostępna w polskiej wersji językowej, jednak jej obsługa jest na tyle intuicyjna, że nie powinna przysporzyć problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!